Сучасні водії знають, як дорого обходиться ремонт авто після ДТП і намагаються їздити максимально обережно, але, на жаль, статистика показує, наскільки часто люди потрапляють а аварії. На дорозі з кожним роком стає дедалі більше машин, що призводить до частих дрібних сутичок. Тому, необережні водії часто змушені замислюватися про ремонт або продажу побував в ДТП транспорту.

Де розмістити оголошення про продаж авто?

Друковане видання більше не є ефективним інструментом подачі оголошень, як раніше. Торгові майданчики і сайти безкоштовних оголошень успішно замінили газети і журнали. На кожному такому сайті є окрема рубрика про продаж авто, де можна помістити своє оголошення, заповнивши анкету необхідною інформацією для потенційних покупців і не забути додати фото.

Іноді після ДТП машину простіше продати, ніж ремонтувати

Крім того, можна скористатися послугами посередників, які швидко продадуть вашу машину. Більшість з них бере свої комісійні з покупця, тому вам не доведеться нічого платити. Єдиний недолік, вам потрібно буде, швидше за все, віддати машину на спеціальну стоянку, щоб покупці могли приходити на перегляди. Продаючи машину самостійно, ви можете на ній їздити, але продаж відбуватиметься довше.

Продаж застрахованого авто

Більше 40% водіїв вважають за краще страхувати свої авто, більшість віддають перевагу страховим компаніям з хорошою репутацією і вигідним пакетом послуг. Вартість застрахованого автомобіля буде значно збільшена, тому продаючи свій транспорт, бажано проконсультуватися з фахівцями і обчислити суму разом зі страховкою. Продаючи машину, потрібно розірвати договір зі страхувальною організацією або переоформити поліс на нового власника.

Як підготувати авто до продажу?

При продажі свого авто, потрібно насамперед усунути зовнішні очевидні дефекти, привести в салон ідеальний стан, і визначитися з ціною. Але деякі фірми можуть забезпечити викуп авто в найкоротші терміни.

Якщо ви хочете продавати машину самостійно, то при усуненні поломок, потрібно звертати увагу на рентабельність ремонту, тому що в деяких випадках простіше скинути ціну, ніж займатися ремонтом. Крім усього іншого, якщо почати ремонт одних елементів, можуть «повылазить інші проблеми.

Редакція bestfacts.com.ua радить:якщо в машині є безліч прихованих проблем, немає сенсу витрачати великі гроші на їх усунення, краще продати її і купити іншу. Багато сервіси викуповують автомобілі після ДТП, з поломками, і пропонують непогану ціну. При виборі організації головне врахувати репутацію фірми та відгуки людей. Щоб уникнути нечесних посередників, можна запитати поради знайомих, а потім приймати рішення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: