Настільки складне питання з’являється тоді, коли настають перші дні лютого. Вже з кінця березня і аж до 14 лютого все ніби божевільні розшукують подарунки.

День святого Валентина - чудовий привід порадувати близьких

Деякі готуються до свята заздалегідь і замовляють щось цікаве за місяць або два. А інші, навпаки, в останні миті купують сюрприз. Але для тих і інших, головна проблема полягає в тому, що подарувати коханим. Довгі пошуки, поради рідних і близьких — мало допомагають, тому доводиться покладатися на свою інтуїцію. Знаючи свою другу половинку, здавалося б, що вибрати презент просто, але в багатьох ситуаціях все складається по-іншому.

Романтична атмосфера

Оскільки свято досить своєрідний, він відрізняється від усіх інших, то звертати увагу на звичайні подарунки не має сенсу. Просто духи ні для чоловіків, ні для жінки не стануть чимось надзвичайним, тому рекомендуємо подумати, які сюрпризи можуть заслуговувати на увагу. Якщо мрієте здивувати і порадувати, просто піднести який-небудь предмет або річ буде недостатньо.

14 лютого - найромантичніше свято в році

Перше і найважливіше – створити атмосферу свята. Це значно ускладнює весь підбір презентів. Тому важливо розуміти, як створюються свята такого типу. Наприклад, якщо ви розглядаєте як незвичайного привітання романтичну вечерю, то місце його проведення має бути тематично прикрашений. Якщо ж просто збираєтеся подарувати щось, то слід ретельно продумати час і місце. Про все це варто пам’ятати. В даний час можливостей для оригінального поздоровлення представлено безліч, просто кожному потрібно трохи задуматися, що підійде для конкретного випадку.

Що подарувати на 14 лютого?

Кажуть, що всі жінки вимогливі, що не кожен подарунок здатний їм сподобатися. Можливо це так, але не варто впадати у відчай. Коли ви любите свою даму, радієте від того, що вона щаслива, то все буде інакше.

Їстівні валентинки легко спекти самостійно У закоханих пар відносини будуються на тому, щоб бути вдячними за кожен подарунок. Тому, повірте, щоб ви не зробили, ви зробите її щасливою. Потрібно тільки точно зрозуміти, що ж викликає радість. День всіх закоханих — дуже романтичне свято, тому можна дарувати різні подарунки. Наприклад, якщо ваша дама любить готувати, можна розглядати в якості подарунка будь-побутовий предмет.

Якщо прикрасити коробку з блендером або красивим сервізом яскравою упаковкою та доповнити його Валентинкою, то щастя вашої обраниці не буде межі. Кімнатна рослина теж не може бути винятком. Але, якщо ваша дама без розуму від м’яких іграшок, то і красивий білий м’який ведмідь може дуже порадувати і здивувати.

Валентинки приємно отримувати всім

Якщо жінка відрізняється практичністю, то постарайтеся подарувати щось корисне; якщо ваша дама творча і неординарна особистість – то подарунок-вчинок стане ідеальним варіантом. Відведіть її на сеанс до кінотеатру, де ви будете тільки вдвох. Рушайте на вечірню екскурсію по місту – це теж буде дуже оригінальним привітанням.

Що подарувати хлопцеві на 14 лютого?

Це питання не такий складний, бо чоловіки завжди і у всі часи любили добрі, щирі слова і корисні привітання. Хочете зробити хлопцеві приємно, піднесіть йому те, що належить до його захопленням. Любить риболовлю – подаруйте вудку, займається футболом – купіть м’яч. Якщо він займається малюванням – фарби. Ну, а якщо жити не може без гучних вечірок – квитки в нічний клуб. Таке привітання його порадує і точно підійде для свята всіх закоханих.

Три незвичайних подарунка до Дня святого Валентина Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що наша стаття допоможе вам порадувати вашу другу половинку на День всіх закоханих. Ми також рекомендуємо вам ознайомитися з статтею про правила флірту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: