Будь-яке спортивне змагання неможливо без підготовленої команди спортсменів, без вболівальників, готових їх морально підтримати, а також без кричалок, выкрикиваемых цими вболівальниками для того, щоб підняти бойовий дух команди. Важливо тільки придумати кричалки правильно. Як це робиться?

Кричалки перемоги

Мета будь-кричалки – підтримка спортсменів, які повинні бути впевнені у власній перевазі. Стилістика, епітети та метафори тут не так важливі, як слова про неминучу перемогу: «переможець», «герой», «чемпіон» і т. д. Подібні висловлювання можуть послужити чудовою мотивацією і показати, як вболівальники вірять у спортсмена. Класична формула найбільш простий кричалки – назва команди або ім’я спортсмена плюс одне з таких ключових слів. Наприклад, «Спартак» – чемпіон!» або «Аршавін – молодець!».

Кричалка на матчі Зеніт — Краснодар

Стислість – сестра таланту

Кричалка повинна бути короткою і проговорюватися по складах. Так вона легше сприймається і легше запам’ятовується, як тими, хто кричить, так і тими, хто чує. На довгі і монотонні оди на славу спортсменів ніхто не зверне уваги – не дасть азарт і сплеск адреналіну. Крім того, вона вимовляється в бадьорому і швидкому темпі, а для цього підійде не кожна фраза. Так що будь-кричалку попередньо краще випробувати за межами стадіону.

Популярні спортивні кричалки часто носять образливий характер, але від таких гасел краще утриматися

Про «переможних» кричалках у вигляді пари слів вже говорилося вище. Однак одним фанатським скандуванням прізвищ кумирів кричалки не вичерпуються, інакше вони не набрали б такої популярності. Набагато краще, якщо вони будуть складені у формі короткого і дотепного вірша, в якому підкреслюються гідності улюбленого спортсмена або команди і злегка принижаются гідності їх суперників. Згадаймо класичну: «Якщо наші програють, наші вашим напинают». Тут дуже важливо не перейти певну межу, не опуститися до образливих висловлювань і, особливо, до нецензурних виразів.

Фанатський віраж . Зеніта виконує «шалалайлу»

Як ще підтримати команду?

Звичайно ж, фанатської атрибутикою. Ту ж лаконічну кричалку цілком можна нанести на плакат або на прапор. Ну і, звичайно, спеціальна екіпіровка: бейсболки, футболки, шарфи або бандани з логотипом команди перетворилися вже в буденний елемент будь-якого спортивного змагання. Візьмемо, наприклад, фанатів, одягнених в хокейні футболки НХЛ. Інший варіант – одяг КХЛ, також покликана підкреслити спортивні уподобання. В даний час боротьба фанатської атрибутики не поступається боротьбі спортсменів за перемогу.

Фанатська атрибутика дозволяє підтримати свою команду

Редакція bestfacts.com.ua бажає приємних емоцій уболівальникам і спортивних успіхів їхніх кумирів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: