Весна – новий сезон, а значить, належить зміна гардеробу. Але ви з жалем можете виявити, що не всі ваші улюблені речі перебралися в новий сезон в хорошому стані.

Улюблені речі можуть прослужити вам набагато довше

Причиною цього може бути неправильне зберігання речей. Знаючи

Загальні правила зберігання речей

1. Для того, щоб речі зберігалися довше і не набули неприємний запах, час від часу необхідно проводити генеральне прибирання гардеробу. Його витирають від пилу і провітрюють, вичищаючи все обладнання для гардеробних.

Вологе прибирання допоможе звільнитися від бактерій і личинок молі. Одяг слід вийняти з шафи, провітрити, перевірити стан і розкласти по сезону. Таку прибирання перед настанням нового сезону бажано проводити хоча б два рази в рік. Редакція bestfacts.com.ua радить при цьому позбавлятися від тих, що втратили актуальність речей.

Запам'ятати секрети зберігання речей не надто складно

2.Не слід зберігати у шафі брудні речі, особливо якщо їм належить провести там тривалий час в очікуванні наступного сезону. Також не можна зберігати в шафі сирі речі, із-за можливості виникнення цвілі.

3. Речей не слід перебувати довгий час поруч з джерелом сильного запаху, вони можуть надовго ввібрати його, особливо це стосується шкіри та хутра. Для захисту від молі скористайтеся засобом з нейтральним запахом. Турбота про те, щоб одяг не побило міллю, повинна бути розумною. Не слід посипати нафталіном з любов’ю обрану шубу або вироби з дорогого натурального хутра. У одягу з’явиться стійкий неприємний «аромат», а ворс на шубі стане ламким. Краще покласти препарат проти молі під чохол, цього буде цілком достатньо.

Як правильно зберігати сезонні речі?

Верхній одяг повинен зберігатися на плічках, які слід підбирати під розмір тих речей, які будуть на них висіти. Якщо плечі ширше, ніж одяг, не уникнути появи «бульбашок» на рукавах. Ще один нюанс: речі треба не тільки розмістити на вішалках, але і застебнути. Особливо ретельно слід поставитися до зимової одязі, потрібно як слід просушити і провітрити, перш ніж заховати в шафу.

Порядок в шафі — Все буде добре Ще одна пересторога, яка допоможе зберегти гардероб — недостатньо повісити речі, треба ще закрити їх чохлами.

Для тканинних пальто і курток підійдуть чохли з поліетилену, під ними розміщують засіб від молі. Для шкіряного чи хутряного одягу використовують чохли з лляної або бавовняної тканини. Можна і просто обернути такою тканиною пальто або шубку. Головні убори та знімні коміри з хутра потрібно обернути газетним папером або темною тканиною.

На коробки з взуттям можна наклеїти фото

Що стосується літнього одягу, то перед тим як розмістити її на зберігання, слід випрати речі, а ось від прасування краще утриматися. В іншому процедура та ж: повісити на плічки і одягнути чохол.

Проблеми вашого гардеробу — Все буде добре

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: