Ну, ось, відбулося! На сімейній раді було вирішено купити шубу. Ви довго мріяли про таку покупку, а тому не замислювалися про деталі. Але тепер, коли до звершення мрії рукою подати, необхідно зрозуміти, з якою метою ви купуєте шубу: для тепла, для престижу, або просто як універсальну, але елегантний одяг. Від відповіді на це питання залежить вибір хутра.

Різновиди хутра для шуб

Якщо ви вибираєте одяг для того, щоб утеплитися взимку, не купуйте щось ультрамодний – при обробці хутро втрачає свої властивості, і ця річ не зігріє вас в зимову холоднечу. Для таких випадків гарний бобер. Вважається, що це самий теплий і надійний хутро. Шуби з каракулю буде гріти менше, але витончені завитки виглядають стильно, з-за чого цей хутро цінують провідні будинку моди.

На кожен день, для будь-якого випадку підійде норка. В ній ви завжди будете виглядати елегантно і актуально. А якщо вибрати якийсь класичний фасон, то шубка прослужить вам не один рік.

Шуба з норки ідеально підходить для будь-якого випадку

Для підтвердження статусу вибирайте який-небудь рідкісний хутро, наприклад: шиншилу, соболя, дикого кота. При цьому і фасон повинен бути трендовим, тоді шуба вже точно викличе заздрість у оточуючих.

Для бюджетних варіантів використовується каракульча, єнот, лисиця.

Як перевірити якість хутра?

Для початку просто любовно погладьте шубку по лінії росту хутра і назад. При цьому стежте, щоб волоски повернулися на місце, а на пальцях не залишилося жирних слідів і фарби.

Якщо ваша майбутня шуба – річ дорога і якісна, підкладка не буде пришивати повністю. Так виробник дає вам можливість подивитися на якість міздрі, шкіри, яка перебуває з вивороту. У вироби високої якості мездра буде гладкою, м’якою, колір – світлий.

Хутро при пошитті розтягують, і якщо шуба дуже легка, значить, він розтягнутий надмірно. Отже, річ не буде такою теплою, як хотілося б, тому що хутро дуже рідкісний.

На що ще слід звернути увагу при покупці?

Дуже добре, якщо вам попадеться балакучий і товариський продавець. В цьому разі буде можливість задати йому кілька важливих питань. Обов’язково дізнайтеся, шита шуба або клеєна, шита прослужить довше. Хутро жіночих особин м’якше, чоловічих – краще гріє. На всі ці питання бажано отримати вичерпні відповіді.

При виборі шуби з норки пам’ятайте про те, що хутро має бути абсолютно рівним, однієї довжини. Ще він обов’язково повинен блищати, незалежно від того, в який колір забарвлений. Шуби з соболя – найдорожчі, пам’ятайте про це і не женіться за дешевизною. Якщо вам пропонують ціну нижче ринкової, знайте – вас хочуть обдурити.

Так вже склалося історично, що шуба є необхідним складовим гардероба будь-якої російської жінки. При наших суворих зим без них ніяк не обійтися. Мережа магазинів пропонує широкий вибір шуб, головних уборів, жилети з хутра різних тварин. Компанія володіє власною хутровою фабрикою та постачає на ринок вироби високої якості за цілком прийнятною ціною. Вибрати речі собі за смаком ви можете на сайті компанії.

При купівлі шуби вкрай важливо оцінити якість хутра

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua придбавши шубу, про яку мріялося, ви і взимку зможете виглядати ефектно і привабливо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: