«Зберігати цінності в ощадній касі»,- закликав у фільмі «Іван Васильович змінює професію» досвідчений зломщик Милославський, але після дефолтів і криз у нашій країні не кожен чоловік тепер довірить свої гроші «Ощадбанку».

Сейфи можуть розташовуватися в несподіваних місцях

Непоганим рішенням може стати покупка сейфа. Фахівці розповіли, на що варто звернути увагу.

Класифікація сейфів

Сучасні сейфи поділяються на 2 категорії:

— Вогнестійкі. Вони призначаються тільки для збереження поміщених речей від пожежі, а досвідчений зломщик без праці розкриє будь вогнетривкий сейф, тому що він не оснащений серйозним запірним механізмом. Вогнестійкі сейфи для дому більше підходять, ніж для офісу.

Як вибрати сейф Зламостійкі. Їх основне завдання — убезпечити цінності від ласих на чуже майно злодіїв. По конструкції такі сейфи значно відрізняються від вогнестійких, мають багато ступенів захисту. Є думка, що надійні сейфи мають товсті металеві стінки і двері.

Двері сейфа виготовляється не тільки з металу. Багато фірм-виробники воліють виготовляти дверцята із двох досить товстих сталевих листів, простір між ними заповнюється іншим матеріалом – спецсмесями, бетоном. Це запобігає проникнення.

Сейфи можуть бути різних розмірів

Вогнезломостійкі сейфи — кращий, але й найдешевший варіант, який захищений від злому і дії вогню. Вага сейфа може бути від 40 кг, а вага складних моделей може бути і 500 кг, тому перед вибором сейфа слід обов’язково проконсультуватися з фахівцем. При установці сейф кріпиться анкерними болтами до підлоги.

На які питання потрібно знати відповідь, вибираючи сейф?

1. Які цінності, які ви плануєте зберігати в ньому. Це можуть бути дорогоцінні камені, прикраси, великі суми грошей, документи, зброя, інформаційні носії і так далі. Так, наприклад, цінні папери та грошові банкноти краще зберігати в сейфі з хорошою гідроізоляцією і вогнестійкістю,- у вогнетривких моделях.

Якщо великих обсягів зберігати не планується, то можна придбати компактний меблевий сейф. При тому, що він чудово впорається зі своїм головним завданням. Якщо ж ви плануєте придбати його в офіс, то краще зупиніть свій вибір на більш містких і надійних моделях, ніж меблеві.

Бізнесмени впевнені, що потрібно використовувати і банки, та сейфи

2. Який загальний рівень небезпеки у приміщенні, в якому буде стояти сейф. Якщо, наприклад, квартира буде добре охоронятися, то звичайна вогнетривка модель чудово впоратися зі своїм завданням. Якщо ж впевненості в тому, що зловмисники не зможуть до нього дістатися немає, то слід подбати про потужної протизламної системі.

3. Продукція якого виробника вам підходить. Тут все так само, як і з будь-якими іншими товарами. Дорогий виріб з Німеччини буде на порядок якісніше і надійніше дешевого аналога з Китаю. Оптимальним з точки зору співвідношення ціни та якості є вітчизняні сейфи, сертифіковані у відповідності зі стандартами ГОСТ 50862-2005.

Сейф-схованку можна встановити в шафі

Єдиним об’єктивним доказом високого рівня надійності в цьому випадку є сертифікат. Тільки на основі сертифікату можна говорити про реальних технічних характеристиках і параметрах виробу. Однак процедура сертифікації досить дороге задоволення для виробників, тому і ціна на них буде вищою.

Хороші сейфи мають кілька рівнів захисту від злому

Багато виробники створюють хороші і надійні моделі, але, щоб не підвищувати на них ціну, відмовляються від сертифікації. Це не суперечить закону. Єдиним мінусом є те, що вам доведеться повірити виробнику на слово, без достовірних доказів якості з його боку.

Злодій дає раду, де не варто тримати гроші 4. Яка додаткова комплектація вам потрібна. Так, сейфи можуть бути оснащені сигналізацією. Це ще один додатковий рубіж на шляху зломщиків.

Збройовий сейф необхідний для власників небезпечного вогнепальної зброї (згідно з федеральним законом, травматичну короткоствольну зброю самооборони, а також мисливські рушниці та карабіни можна зберігати тільки в сейфі, який встановлений за певними правилами). Такі сейфи нерідко оснащені відділеннями для зберігання патронів.

Збройовий сейф своїми руками Як бачите, навіть самий звичайний домашній сейф може володіти численними особливостями, відмінними від інших моделей. На думку bestfacts.com.ua ви без праці зробите правильний вибір, якщо перед покупкою чітко визначитеся з вимогами яким він повинен відповідати.

На жаль, із зростанням надійності сейфів підвищується віртуозність зловмисників. Підвищити ступінь захисту майна допомагає комплексний підхід до охорони об’єкта.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: