Кожному з нас відомо, наскільки неприємно прокидатися з болем у шиї. Невдале положення для сну, – говоримо ми. Але насправді це питання з легкістю вирішує ортопедична подушка.

Вона забезпечує повноцінний відпочинок нашому хребту і попереджає появу і розвиток багатьох проблем зі спиною.

Задумайтеся, чи влаштовує вас подушка, на якій ви звикли спати? Відповідає вона всім вашим вимогам? Звичайно, не варто очікувати, що ваша подушка буде приносити вам каву в ліжко, але здоровий сон і легке пробудження – її прямі обов’язки.

Ортопедична подушка влаштована таким чином: уздовж її краю розташовуються один або два спеціальних валиків, які створюють відмінну підтримку для шиї. Крім того, при правильному положенні хребта ваші легені одержують вільний доступ до повітря, тому всі тканини безперешкодно збагачуються киснем.

Види ортопедичних подушок

Ортопедичні подушки розрізняються за такими параметрами:

Висота валика

Може варьирьироватся від 6 до 16 див. Вгадувати, яка подушка вам підійде, або навіть пробувати все по черзі не стоїть – вам допоможуть нескладні математичні підрахунки. Спочатку потрібно дізнатися відстань від основи шиї до краю плеча. Припустимо, що вийшло 10 див. Далі залишилося накинути 1-2 см, які «йдуть», коли ви лежите на подушці. У цьому прикладі відповідна висота валика склала 11-12 см .

Матеріал:

Натуральний латекс Відмінний вибір для алергіків. Пружний матеріал, що створює прекрасну підтримку для голови і шиї. Подушки, в яких в якості наповнювача використовується латекс, найбільш стійкі – зберігають свої властивості протягом 20 років.

Поліестер

В якості наповнювача служать дрібні кульки. Вони розходяться в бік, приймаючи форму тіла людини, а після сну такі подушки необхідно струсити.

Ортопедичні подушки роблять з різних матеріалів: від латексу до гречки

В’язкоеластичний піна

Найдорожчий матеріал. Під тиском людського тіла повністю повторює і приймає форму голови і шиї. Після сну форма подушки відновлюється.

Гречка

Даний варіант наповнювача підходить любителям екологічно чистої продукції. Прати такі подушки не можна, але можна періодично провітрювати на свіжому повітрі.

Форма ортопедичної подушки

Тут все залежить від ваших особистих переваг. Якщо ви частіше спите на спині, то для комфортного сну вам буде потрібно набагато більш низька подушка, ніж для людей, що віддають перевагу спати на боці. А тим, хто не в силах розлучитися зі звичкою спати на животі, потрібна подушка звичної форми, довгаста та без валиків.

Ознайомитися з асортиментом ортопедичних подушок можна на сайті www.matras-city.ru компанії «Сіті», яка виробляє та продає ортопедичні матраци та різноманітні аксесуари для сну. Ці товари зроблять ваш сон максимально комфортним. На сайті представлений великий вибір матраців і подушок за привабливими цінами – можете переконатися в цьому самі.

Яка ортопедична подушка – найкраща?

Тепер ви маєте загальні уявлення про види ортопедичних подушок і в їх відмінностях. Але хробак сумніву раніше гризе душу – як не прогадати?

Щоб вибрати правильну ортопедичну подушку, на ній необхідно полежати

Зрозуміло, для кожної людини краща ортопедична подушка буде своя. Але є один вірний спосіб визначити, чи підходить вам ця продукція. Перед покупкою полежіть 1-2 хвилини на обраній подушці. Ваше тіло неодмінно відгукнеться на самий комфортний і корисний варіант.

Редакція bestfacts.com.ua радить вибирати тільки якісні ортопедичні подушки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: