Пухова подушка століттями займає почесне місце в спальні. Наповнювачі синтетичного походження не прижилися в багатьох сім’ях з дуже простої причини – поки людина не може зробити краще природи.

Подушки з пухом - це класика

Подушки і алергія. Міф чи правда?

Пуховими подушками користувалися наші бабусі, прабабусі, і не дарма. Недавні випробування показали, що навіть пухові вироби можуть бути антиалергенними. Міф про те, що пух гарантовано викликає алергію, правдивий лише частково.

Зроблені своїми руками подушки можуть викликати алергію

Справа в тому, що пухові подушки і ковдри можуть викликати алергію у людини, якщо вони наповнені неякісним сировиною. У погано промиті, необеспыленном, що не пройшли іонізації та інших фабричних процесів пуха можуть завестися пилові кліщі. Саме на них реагують алергіки.

Галілео. Подушки Сучасні технології дозволяють забезпечити на 100%, якщо хочете і на всі 101% гарантію антиалергенне пухової сировини. Виріб, яке наповнене якісним пухом, служимо більше 7 років (кожні два роки треба прати чи віддавати до хімчистки), не має неприємного запаху, подушка або ковдру залишається м’яким, еластичним, добре відновлює первинну форму.

Подушки-обнімашки за формою дуже відрізняються від традиційних

Вибираємо правильно подушку

Беремо пухова виріб при кур’єрі або продавця і гарненько ляскаємо за нього. Якщо пішла пил — краще продовжити пошуки.

Пір'я і пух не повинні бути видні на поверхні подушки

Якщо пилу немає, тоді візьміть стисніть подушку і понюхайте її; якщо відчуваєте неприємний запах пуху — також не купуйте. Повинен відчуватися слабкий запах віддушки або, що ще краще, запах повинен повністю бути відсутнім.

На зручній подушці сняться хороші сни

Якщо пухова подушка первинний відбір, приступайте до тест-драйву: ляжте з нею на ліжко і полежіть трохи. Якщо вам комфортно – можете сміливо купувати. Пам’ятайте, подушка повинна бути в міру м’якою, пружною і невисокою. Альтернативою пуху може стати ортопедична подушка, яка особливо показана тим, не може спати через остеохондрозу.

Як почистити подушку з пір’я? Редакція bestfacts.com.ua запрошує вас познайомитися зі статтею про те, як вибрати постільну білизну.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: