Що може бути прекрасніше довгоочікуваного першого поцілунку? Хвилююча дотик губ, приємний трепет у всьому тілі, незабутнє задоволення – так, мабуть, можна охарактеризувати перший поцілунок.

Проте всі ці відчуття можуть перекреслити страх і хвилювання, що нічого не вийде – поцілунок не вдасться. Як же досягти блаженства, подолавши страх перед таїнством першого поцілунку?

Як правильно цілуватися?

Створіть відповідну першого поцілунку романтичну обстановку. Адже ви ж хочете запам’ятати цей момент на все життя? Тераса в парку алея, інтимна атмосфера кінозалу або вечеря при свічках розташовують до таїнства першого поцілунку.

Для першого поцілунку краще підібрати романтичну обстановку

При першому поцілунку, по можливості, виключіть момент раптовості. Найкраще, коли ви обидва будете до нього готові. Звичайно, зустрічаються емоційні люди, які люблять всілякі експерименти і прийдуть в захват від поцілунку-сюрпризу. Але все ж, якщо ви не дуже тонкі в психології – не варто проявляти екстрим і робити такі несподівані сюрпризи.

Позбавтеся від напруги. Сором’язливість, замкнутість – головна помилка, яку здійснюють практично всі закохані при першому поцілунку. Розслабтеся і заспокойтеся, ви ж не на іспиті, справді! Зайві нерви і хвилювання стануть перешкодою в такий момент. Поцілунок – спосіб доставити задоволення партнеру і отримати його самому. Приготуйтеся до чарівництву дотик коханої людини. Ви раскрепощаетесь, ваші губи стають розслабленими, м’якими і поцілунок виходить дуже ніжним.

Всі чари першого поцілунку легко зруйнувати, якщо ви забудете про такий приземленою речі, як свіжий подих. Навряд чи вдасться справити хороше враження і доставити задоволення коханій людині, якщо ви, наївшись цибулі, покуривши або прийнявши алкоголь, полізете цілуватися. Несвіжий запах з рота може назавжди відштовхнути людини. Якщо у вас є бажання навчитися правильно цілуватися – не забудьте перед побаченням ретельно почистити зуби і захопити з собою упаковку жувальної гумки.

Правила першого побачення Якщо ви супроводжуватимете свій поцілунок ніжними дотиками і обіймами, він стане набагато приємніше і для вас і для вашого партнера. Не соромтеся в перервах між поцілунками шепотіти на вушко коханій людині приємні слова.

Спочатку поцілунок повинен бути неспішним. Нехай це буде романтична довгий поцілунок, який ви запам’ятаєте на все життя. Адже вчитися цілуватися означає – повільно спокушати.

Як цілуватися з язиком?

Не маленьку роль в пестощах закоханих грає поцілунок взасос. Цей поцілунок зближує партнерів, як ніякий інший — під час нього, наче відбувається з’єднання душ закоханих.

Навчитися цьому поцілую зовсім не складно, головне – цілком віддатися вашим почуттям і пристрасті. Ваші губи розслаблені, м’які, але не надто – знайдіть золоту середину. Спочатку дотики повинні бути ніжними і акуратними, увімкніть фантазію: ви можете проводити язиком по небу партнера, посмоктувати його губу і т. д.

Поцілунок з мовою або французький поцілунок Губи партнерів інтенсивно стикаються, деякий час посмоктуючи шкіру партнера. Правда, іноді, від такого поцілунку можуть залишитися невеликі синці. Не хвилюйтеся, вони швидко проходять.

Як цілуватися з хлопцем?

Мабуть, це один з найголовніших питань, яке в період закоханості хвилює кожну молоду дівчину. І начебто ініціативу в поцілунку, особливо першому, повинні проявляти хлопці, дівчата хвилюються з цього приводу нітрохи не менше молодих людей. Як же особливо поцілувати коханого, щоб він тут же розтанув від дотиків губ і надовго запам’ятав цей чудовий мить?

У поцілунку, як і у всіх відносинах, найголовніше – щирість. Якщо вам не дуже хочеться цілуватися, а ви просто намагаєтеся догодити хлопцю або зробити послугу – поцілунок ніколи не буде справжнім, щирим і палким, скільки б напередодні ви не перечитали літератури на тему «Як правильно цілуватися з хлопцем». Якщо ж ви пристрасно закохані і шалено бажаєте злитися в поцілунку з коханою – ваш поцілунок буде щирим і прекрасним, навіть не маючи теоретичної обізнаності в цьому питанні.

Дівчата більше люблять цілуватися, ніж хлопці

Для поцілунку, особливо першого, дуже важливо правильно вловити момент або створити ситуацію. Тобто ваші знання про поцілунки треба вміло застосувати в потрібному місці і в потрібний час. Ідеально для поцілунку підійде прощання. Найголовніше відчути той самий момент, коли настає ніякове мовчання і пауза. У цей момент ви обоє готові до поцілунку. Особливо цей варіант хороший для консервативних хлопців, які звикли діяти «як прийнято», «як мама вчила», «по-старому». Для них поцілунок на прощання не стане сюрпризом.

Якщо ви любителька експериментів і не любите заганяти себе в загальноприйняті рамки – влаштуйте тоді вашому коханому поцілунок-сюрприз. Але і тут важлива ситуація. Навіть якщо ви вмієте правильно цілуватися, але «заліпіть» поцілунок під час захопленої розповіді вашого хлопця про своїх планах на майбутнє — швидше за все це буде сприйнято коханим, як неповагу до нього і, що вам цікаво його слухати. Швидше за все, він ваш сюрприз не оцінить.

Скориставшись паузою або мовчанням, візьміть за руку коханого, подивіться йому в очі, відчуйте його дихання. Дайте зрозуміти, що ви готові його поцілувати. Але не дуже поспішайте – хлопець сам потягнеться до вас назустріч. Повільно свої губи наблизьте до його губ, м’яко доторкніться до них, затримайтеся на кілька секунд і так само, не поспішаючи, відірвіться. Не так важливо ваше вміння цілуватися, як показати хлопцеві, що ви не проти розвитку відносин і він вам небайдужий.

Як цілуватися з дівчиною?

Майже у всіх дівчат є стереотип: якщо хлопець цілується погано, то й інше навряд чи вміє робити добре. Якщо ти увірвався, як торнадо, в рот партнерки і повернеш там мовою – навряд чи це принесе дівчині задоволення. Правильний поцілунок – запорука успішних стосунків з коханою.

Дівчина чекає ініціативи від хлопця

Постарайтеся підготуватися, щоб перший поцілунок не викликав у дівчини незрозумілих потрясінь і почуття страху, а момент запам’ятався на довгі роки. Підготуйте благодатний грунт: потримайте за руки, не поспішайте з поцілунком, а то у дівчини складеться враження, що вам потрібен тільки фізичний контакт і ніяких романтичних почуттів ви зовсім не відчуваєте.

Якщо ваша дівчина на побаченнях все частіше бере вас за руку, і ненароком, ніжно притискає її до себе, значить, час цілуватися вже настало. Але не треба відразу лізти з поцілунком, почекайте ще день – саме очікування викличе приємне томління і напруга, а ваша партнерка ще більше буде чекати першого поцілунку. Але й затягувати з поцілунком теж не варто – дівчина може «перегоріти».

Перед поцілунком дивіться дівчині в очі, візьміть її за руки, не поспішаючи наблизьтеся до неї і, немов подув вітерцю, ніжно доторкніться до її губ. Для романтичності – візьміть обличчя партнерки в свої долоні. Повірте, технічною стороною поцілунку ви ще встигнете опанувати, а юні дівчатка мріють про романтичне поцілунку, повітряному і прекрасному.

Як поцілувати дівчину? Щоб не злякати і не відштовхнути дівчину поцілунком, постарайтеся, щоб він був дуже ніжним, хвилюючим, без мови. Залиште невелику інтригу, змусьте дівчину чекати наступного побачення і поцілунку. Поцілунок повинен тривати мить, відірвіться від дівчини і швидко йдіть, нічого не кажучи, повірте, все вже сказано вашим поцілунком.

Як цілуватися в перший раз?

Звичайно, перший досвід дуже важливий, щоб не вийшов замість поцілунку конфуз. Але немає нічого страшного в першому поцілунку. Найголовніше – більше впевненості в собі, геть хвилювання. Варто дотримати деякі правила.

Погодьтеся, що запах з рота – не завжди приємна штука? Перед побаченням почистіть зуби і носіть з собою освіжаючі цукерки. Не забудьте після їжі або напоїв їх використовувати, адже неприємний запах — швидше за все відштовхне ваш об’єкт обожнювання.

Поцілунок в перший раз

Для поцілунку краще підібрати підходящий момент: ви дивіться довго в очі один одному, і вам здається, що це незручна пауза. Зовсім ні! Це момент для поцілунку. Ніжно і м’яко доторкніться своїми губами до її, трохи затримайся і відірвись від її губ. Після поцілунку можна шепнути їй на вушко, що вона тобі дуже подобається – дівчині буде дуже приємно. Після першого поцілунку, ви самі здивуєтеся — чого ви так боявся? Більшість людей навчилися цілуватися самі, тому досвід приходить тільки з практикою.

Історія і види поцілунків

Цікаво, звідки взялася така улюблена і звична форма спілкування, як поцілунок? Ще Платон намагався міркувати на тему поцілунків. Його теорія така: людина в давнину був схожий на кулю і мав дві голови, чотири руки і чотири ноги. Але єдине істота була занадто зарозумілим і Зевс, розсердившись, розділив його на дві половинки – «жіночу» і «чоловічу». На думку Платона, тільки через поцілунок відбувається з’єднання душ двох розлучених половинок.

Перші християни обов’язково при зустрічі вітали один одного поцілунком. А в середні століття посвята в лицарі обов’язково закінчувалося поцілунком.

Поцілунком раніше вітали один одного

У будь-якому випадку – авторство першого поцілунку встановлено не було. Його не винаходили, як телефон або радіо. І навіть не назвали в честь того чоловіка, який першим з’єднав свої губи з губами своєї подружки. Зате існує багато видів цього самого поцілунку: любовний, ніжний, дружній, пристрасний, шанобливий, повітряний і т. д.

Редакція радить bestfacts.com.ua не бійтеся експериментувати під час поцілунку – цілуйтеся так, як підказує вам серце. Будьте щирі у почуттях – і у вас обов’язково все вийде!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: