Естетично сервірований стіл може навіть звичайні обід і вечеря в родинному колі перетворити на свято. Мистецтвом сервірування слід оволодіти кожному господині чи господаря, щоб спільне прийняття їжі в колі сім’ї стало красивим і цікавим ритуалом.

Яка скатертину краще?

Сервірування починається, звичайно, зі скатертини. Для торжества будуть ідеальними блискучі скатертини або класичні білі, а грубі лляні полотна пастельних тонів будуть як не можна краще для домашніх посиденьок. Для свята підійдуть і яскраві скатертини, контрастують з посудом.

Кольору скатертини і серветок повинні підходити або збігатися, і поєднуватися з посудом

Скатертина завжди повинна бути ідеально випрасуваний, чистою, звисати зі столу не менш, ніж на 25 см, але не більше, ніж до сидіння стільця. Ні в якому разі не можна накривати скатертину клейонкою.

Серветка у кожного повинна бути індивідуальна. В самому кінці процесу сервірування вона укладається на тарілку. Способи для цього бувають різні. У разі свята, наприклад, можна кожну серветку по центру обв’язати стрічкою.

Столовий посуд і прилади

Сервірувальна тарілка ставиться на 2 см від краю столу. Для торжества краще використовувати гарну подстановочную тарілку, навіть якщо в звичайних умовах вона ніколи не ставиться на стіл. Це буде виглядати більш манірно і розкішно. Тарілки повинні знаходитися на такій відстані, щоб гості один одного не зачіпали.

Праворуч від тарілки кладуть ніж. При цьому лезо повертаються до тарілці. Вилка зубцями вгору і ложку поглибленням нагору розташовуються зліва від тарілки. Прилади для десерту зазвичай кладуть перпендикулярно столових приладів.

Красива і стильна посуд, а також усі інші аксесуари для максимально привабливою сервірування столу продається в інтернет-магазині Posud:meister. Тут можна відшукати і кухоль в будь-якому стилі, і блискучу скатертину, і кухонне начиння. Крім того, в цьому магазині можна купити різні столові прибори, кришталь та скло.

Вибираємо келихи

Кількість келихів визначається тим, які напої будуть подаватися. Для червоного вина, коньяку і бренді зазвичай використовують трохи пузаті фужери. Для білого вина подають дрібні келихи, а для шампанського – вузькі. Соки і воду подають у склянках для коктейлів.

Келихи доповнять красиво сервірований стіл

Ставити келих треба зверху і праворуч від сервіровочної тарілки.

Редакція bestfacts.com.ua радить використовувати для сервіровки столу гарний посуд і якісні прилади.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: