Ніхто не застрахований від екстреної ситуації. Деколи доводиться використовувати спеціальні засоби для порятунку людського життя, наприклад, вогнегасник. Для того, щоб в непередбаченій ситуації вогнегасники можна було використати максимально ефективно, їх треба правильно розмістити в приміщенні.

При загорянні вогнегасник - річ першої необхідності

Правила розміщення та зберігання вогнегасників

1. Вогнегасники повинні бути максимально захищені від дії прямих променів сонця, також можуть завдати шкоди теплові потоки, механічний вплив і інші фактори.

2. Вогнегасник завжди повинен бути в робочому стані.

Вогнегасники повинні розташовуватися на видному місці

3. Засіб для боротьби з пожежею розміщується таким чином, що його було помітно здалеку і доступ до нього був легким. Завдяки цьому, при пожежі можна буде застосувати вогнегасник максимально швидко.

4. Якщо в приміщенні є місце, де, на ваш погляд, пожежа найбільш ймовірний, розмістіть вогнегасник саме там.

5. Складаючи план евакуації при пожежі, також забезпечте вогнегасником проходи, коридори, виходи з будівлі.

6. У разі екстреної евакуації, вогнегасники не повинні заважати пересуванню людей.

Купуючи вогнегасник, прочитайте інструкцію

7. Не варто забувати про інструкції щодо приведення засоби пожежогасіння в дію. Вона повинна бути добре видна кожній людині, що знаходиться в будівлі.

8. Обов’язковий розрахунок відстані від можливого вогнища пожежі до найближчого вогнегасника. Для суспільних споруд і будівель ця відстань не повинна перевищувати 20-ти метрів. Якщо будівлі і споруди відносяться до категорій А, Б і В1-В4 (підвищена взрывопожарность, взрывопожарность і пожежонебезпека), відстань збільшується до 30-ти метрів.

Пожежонебезпека і помірна пожежонебезпека (категорії В1-В4 і Р) допускають збільшення відстань від осередку пожежі до вогнегасника до 40-ка метрів. У разі зниженої пожежонебезпеки, будівля отримує категорію Д і план евакуації при пожежі покаже вам відстань, рівну 70-ти метрам.

Автомобільний вогнегасник. Як зберігати і як правильно розмістити Редакція bestfacts.com.ua рекомендує заздалегідь подбати про засоби боротьби з вогнем, особливо якщо ви живете в дерев’яному будинку або побудували лазню на дачній ділянці. При загорянні це дозволить уникнути великої пожежі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: