Рулонний газон — покриття, що створюється за допомогою укладання невеликих пластів готового дерну з трав’яним покривом, який перевозиться скачати в рулони.

Доглянутий газон - найкраще обрамлення для квітів

Це досить зручний спосіб облаштування дачної ділянки. Рівний і м’який газон — недороге, довговічний і екологічний покриття для самих різних куточків дачної ділянки. Зелені галявини доречні в зоні відпочинку, на дитячих і спортивних майданчиках. Для того, щоб зелений килим став окрасою вашої дачі, йому необхідний догляд — полив і підгодівля.

Полив рулонного газону

Полив повинен бути помірним: не можна допустити висихання дерну, так само як і її надмірного зволоження. Необхідно підібрати, як кажуть, «золоту середину». Для здійснення правильно поливу необхідно дотримуватися певних правил:

Проколи в газоні допоможуть доставити до коріння вологу і добрива

— як і більшість рослин, рулонний газон поливається нежарке час дня (краще це робити ввечері),

— проливають воду на глибину близько 7-10 см до зволоження всього шару,

— воду краще використовувати температурою не менше 12-14 градусів,

— полив здійснюється в залежності від геоклиматических умов місцевості, але не рідше 1 разу на 10-12 днів в прохолоду і 2-3 рази в тиждень, якщо погода суха і тепла.

Як правильно доглядати за газоном восени Для зволоження зеленого покриття можна користуватися звичайною садовою лійкою, але тоді ця процедура займе багато часу (особливо якщо площа поверхні, що поливається велика), тому можна використати поливальний шланг. Це досить дієва допомога при догляді за газоном.

Будь газон потрібно поливати

Підгодівля рулонного газону

Трава рулонного газону має високу потребу в додатковій поверхневої підгодівлі. Пов’язано це з тим, що траву часто скошують. Для нормального існування рослин газону необхідні:

Як доглядати за газоном — азот (для прискорення росту зеленої маси, активізації утворення пагонів),

— фосфор (надає позитивний вплив на розвиток кореневої системи, посилює кущення),

— калій (прискорює надходження води в корені трави, здатний підвищувати морозостійкість, посилює транспортування речовин і води в рослинах).

Щоб виключити випрівання, восени збирають листя з газону

Співвідношення зазначених мікроелементів зазвичай становить 6:2:3. Можна в торговельній мережі придбати вже готовий склад азот-фосфор-калійних добрив. Підгодівлю проводять, як правило, відразу після стрижки газону, потім необхідно зелений килим полити — робити це потрібно для того, щоб гранули добрив розчинилися і не обпекли листочки рослин.

Газони спрощують догляд за ділянкою

Редакція bestfacts.com.ua впевнена, що якщо догляд за рулонним газоном увійде в систему, таке зелене покриття стане ідеальним фоном для найбільш красивих квітів і позбавить вас від бруду.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: