Як відомо, чим легше ми вміємо знайомитися і встановлювати контакт з незнайомими людьми, тим легше нам домогтися самих різноманітних успіхів у житті.

Товариські люди ніколи не бувають самотніми та непотрібними, у них рідко бувають проблеми з колективом на роботі і начальством, їм набагато легше знайти другу половинку.

Перші враження при знайомстві

Перше враження не тільки може виявитися останнім, але і обов’язково стане відбитком, який потім буде важко змінити. Для того, щоб створити сприятливе перше враження, важливо вести себе відкрито і природно, посміхатися і розмовляти неквапливим, спокійним, ласкавим голосом. Уникайте занадто квапливої і гучної мови, яка може невротизировать і дратувати співрозмовника.

Куди подіти руки?

Незграбні і невпевнені в собі люди часто задають питання, куди подіти руки при знайомстві.

При знайомстві діє правило 30 секунд: в цей час важливо залишити про себе гарне враження

Насправді положення рук – це показник не критичний. Чим більше Ви затиснуті, тим більше незручностей доставляють Вам руки. Чим більше Ви розкуті, тим природніше ведуть себе тіло і голос, і тим легше Вам справити позитивне враження на інших людей.

Навіщо потрібні візитки

Сьогоднішній темп життя характеризується великою кількістю інформаційних потоків і нових людей, яких ми зустрічаємо щодня. Кращий спосіб закріпити враження про себе – це подарувати візитку. Зрозуміло, що ми мало для кого представляємо інтерес, як особистості. В основному, наша цінність визначається сферою діяльності та професійними досягненнями. Тому візитка – це найбільш правильний спосіб представити себе не тільки як доброго людини (просто хороших людей багато), але як чудового фахівця в своїй області.

Візитна картка дає можливість уявити себе з професійного боку

Компанія Визитка.ги виробляє такі візитки, які не дадуть Вас забути. Носити кілька візиток з собою неважко, але дуже допомагає встановлювати і людські, і ділові контакти, що корисно для кар’єрного зростання і матеріального успіху. Ваша особиста візитка підніме самооцінку і відчуття власної значущості і допоможе в рекордні терміни завести багато нових знайомих.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що для інтровертів і сором’язливих людей знайомство може представляти непросте завдання, але необхідні для цього комунікативні навички можна розвинути шляхом тренувань.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: