Кожна дівчина хоче мати здорові, красиві і доглянуті нігті. На сьогоднішній день велику популярність має таке нігтьове покриття гель-лак або шелак.

Гель-лак або шелак

Одним з переваг нанесення гель-лаку є його довговічність у порівнянні зі звичайними лаками для нігтів. Крім того, завдані гель-лак дає нігтям сліпучий блиск, який тримається на нігтях довгий час (в основному два-три тижні), при цьому нігті дівчат виглядають так, як ніби гель-лак був тільки-тільки завдано.

Інша назва гель-лакового покриття — шелак виникло від назви випущеного американською фірмою CND першого у світі гель-лаку, який був названий Shellac. З тих пір продукцію усіх інших виробників теж стали називати «шелак» в народі.

Гель-лак тримається на нігтях набагато довше простого лаку

Справедливості заради слід зазначити, що все ж гель-лак Shellac має деякі переваги перед гель-лаками інших фірм: по-перше, перед нанесенням цього гель-лаку не потрібно наносити праймер на ніготь (спеціальне покриття, яке пов’язує нігтьову пластину з подальшим нанесеним шаром гель-лаку), по-друге Shellac набагато легше знімається порівняно з гель-лаками інших фірм.

Як зробити манікюр з гель-лаком?

Манікюр з гель-лаком при великому бажанні можна зробити і в домашніх умовах, маючи при цьому необхідний матеріал для роботи, а також необхідні для цього пристосування.

Отже, перед початком роботи насамперед потрібно зробити манікюр: обріжте кутикулу і надайте нігтям потрібну форму. Надалі оброблені нігті з покриттям буде виглядати акуратніше.

Потрібно пам’ятати, що тільки при строгому дотриманні технології нанесення гель-лаку він вам прослужить довго. Першим етапом роботи буде легка шліфування нігтьової пластини. Потім потрібно знежирити нігті спеціальною рідиною з ацетоном, і тонким шаром акуратно нанести на нігті базове покриття, просушивши його в ультрафіолетовій лампі 1-2 хвилини.

Після кожного шару його закріплюють у спеціальній лампі

Покривати нігті кольором потрібно в два тонких шару, при цьому просушуючи кожен в ультрафіолетовій лампі близько двох-трьох хвилин на кожній руці. Малюнки або вставки робляться вже на останньому шарі лаку.

Заключним етапом буде нанесення закріплювача, і знову закріплюємо його в ультрафіолетовій лампі протягом двох-трьох хвилин. Після цього надаємо нігтям блиск, знімаючи дисперсійний шар. Готово!

Звичайно, в салоні це можна зробити набагато швидше, ніж самому. До того ж деякі салони пропонують цілком прийнятні ціни на дану послугу. Слід зазначити, що ціна на шелак цілком виправдовує його переваги. Адже з таким манікюром ви проходите 2-3 тижні. Дуже зручно, якщо ви збираєтеся у відпустку.

Як зняти гель лак в домашніх умовах?

Знімається гель-лак в домашніх умовах шляхом розмочування протягом 15-20 хвилин за допомогою спеціального засобу, що містить ацетон. При цьому ватний диск рясно змочується засобом, намотується на ніготь, і зверху покривається фольгою. Після цього зняти гель-лак не представляє особливої праці.

На думку редакції bestfacts.com.ua за допомогою гель-лаку ваші нігтики засяють новим життям.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: