Людина завжди прагне до чогось нового. Бажання змінити щось в житті можна реалізувати дуже просто – поміняти шпалери. Вибір шпалер зараз дуже великий за кольором, фактурі, якості.

Все більшу популярність завойовують флізелінові шпалери, які легко поклеїти самостійно і вони підходять для неодноразової фарбування.

Флізелінові шпалери можна клеїти практично на будь-яку поверхню

Підготовка стін до поклейки шпалер

Виконання будь-якої роботи завжди вимагає ретельної підготовки. Чим краще підготувалися і все врахували, тим легше, швидше пройде основний етап і більш якісним буде результат. Так як флізелін – напівпрозорий матеріал, то стіни, насамперед, повинні бути без плям і кольорового фарбування. Крім того, поверхня повинна бути гладкою. Тому необхідно очистити стіни від старих шпалер, штукатурки, побілки. Потім вирівняти шпаклівкою стіни, почекати поки вона висохне.

Стіни необхідно ретельно готувати до поклейки флізелінових шпалер

Наступним шаром наноситься грунтовка. Треба знову дати їй висохнути і тоді можна приступати до наклеювання шпалер.

Технологія наклеювання

Флізелінові шпалери відрізняються високою якістю і різноманітністю забарвлень, їх можна без праці підібрати для вітальні, дитячої, передпокою або на кухні.

Купивши шпалери, готуємо їх до наклеювання. Попередньо необхідно розвести клей краще спеціального для флізелінових шпалер, але можна використовувати і універсальний.

Тим часом відміряємо смугу шпалер по висоті стіни. Наступні смуги нарізаються за першою, обов’язково состыковываете малюнок, якщо необхідно.

За допомогою валика наносимо клей тільки стіни. Увага: на шпалери клей наносити не треба!

Починаємо клеїти від вікна. Прикладаємо смугу вгорі, у стелі і за допомогою валика або чистої ганчірки приклеюємо весь аркуш.

Наступні смуги приклеюються встик. Кути кімнати клеїмо внапуск 2-3 див.

Як клеїти бамбукові шпалери ( майстер-клас )

Як довго сохнуть флізелінові шпалери?

Після наклейки шпалер даємо висохнути, але категорично заборонено провітрювання. Сохнути флізелінові шпалери мають в закритій кімнаті протягом доби – двох. Після цього можете сміливо розставляти меблі ‒ нова кімната готова.

Оновлена кімната з новими шпалерами буде радувати око

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua вибравши красиві шпалери, ви зможете освіжити приміщення. Про те, як організувати прибирання після ремонту, читайте в нашій наступній статті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: