Здорові зуби – запорука здоров’я. Це стосується наших улюблених чотириногих друзів, а саме, що собак?

Зуби чистять собак будь-яких порід

Потрібно собакам чистити зуби? І якщо так, то як правильно це робити. Давайте розбиратися разом.

Для чого чистити зуби собаки

Люди стежать за собою, дотримуються правил особистої гігієни. А чим гірші наші вихованці? Заводячи собаку, ми розуміємо, що за нею потрібно доглядати: вигулювати, годувати і водити до ветеринара. Але як же все інше?

Більшість собак нормально ставляться до чищення зубів

Ми забуваємо про гігієну вихованця, практично про самому головному. Собакам необхідно чистити зуби, адже останнім часом хвороби ротової порожнини у них зустрічаються все частіше і частіше. Виною всьому погана екологія, неправильне харчування і неувага власника до гігієни порожнини рота вихованця. На зубах собак також з’являється наліт і камінь, який необхідно видаляти.

Правила догляду за зубами собак

Однак перш ніж проводити з собакою чищення зубів треба ознайомитися з правилами:

Чим і як чистити зуби собаки в домашніх умовах: 1. Для собак купують пасту у ветаптеці. Ні в якому разі не слід використовувати зубну пасту для людей, вона зовсім не підходить тваринам, скоріше шкідлива для них.

2. Привчати собак до таких процедур потрібно поступово. Спочатку просто гладите собаку, торкаючись до її губ, піднімаєте їй щоки, чіпаєте десни. Коли у собаки ці маніпуляції не викликають невдоволення, надягаєте гумову щітку на палець. Після цього можна перейти на щітку з нейлоновим ворсом — вони більш ефективні.

Гігієна порожнини рота у собаки.Огляд засобів для чищення зубів. 3. Чистять зуби легкими масажними рухами від ясен починають з задніх.

4. Цуценятам можна зуби не чистити, так як до 6-7 місяців йде заміна молочних зубів на корінні. Але це найсприятливіший час для того, щоб привчити до щітки вихованця.

Як часто чистять зуби собак

Ветеринари радять чистити зуби собаки 1-2 рази в тиждень. Редакція bestfacts.com.ua нагадує, що раз на рік рекомендується показувати вихованця стоматолога-ветеринара для того, щоб видалити зубний камінь.

Здорові зуби для собаки - це важливо

Ми запрошуємо вас познайомитися зі статтею про самих великих собак у світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: