Водорості та сміття у плавальному басейні – це неминуче, проте існують ефективні способи очищення, здатні позбавити вас від цієї напасті.

Вода в басейні повинна бути чистою

Як утримувати басейн у чистоті?

1. Механічна очищення водойми. Це необхідна процедура повинна бути регулярною. Сочком можна зібрати листя, що впали комах, траву. Спеціальний пилосос для басейнів прибере з дна гниє сміття. Якщо цього не робити, дуже швидко водойма перетворитися в неохайне болітце.

Як чистити басейн пилососом 2. Друга напасти штучних водойм — цвітіння. Позбутися від нього можна за допомогою інтенсивної фільтрації, установкою протитоку і постійною зміною води (повної або часткової). Обладнання для очищення зазвичай встановлює в момент будівництва басейну, але це можна зробити й пізніше. Альтернативою механічному очищенню може стати використання хімічних препаратів.

Сучасний спосіб боротьби з цвітінням

Фахівці радять застосовувати альгитинн, який володіє довгостроковим дією. Він якісно позбавляє воду плавального басейну від спір бурого планктону, блокує процеси розмноження водоростей і запобігає їхній повторній появі.

Очищення басейну своїми силами Альгитинн активно діє у воді від п’яти до дванадцяти годин (в залежності від типу водоростей). Після цього потрібно зробити фільтрацію води і видалити сторонні суспензії, які утворилися частинок загиблих водоростей.

Квітучий басейн викликає смуток

Альгитинн є рН-нейтральним препаратом. У його складі немає важких металів і хлору. Відрізняється зниженим піноутворенням. В басейн вводиться за допомогою спеціального мірника або автоматичного дозатора поруч з місцем подачі води при діючому циркуляційному насосі.

Хімія ефективно бореться з водоростями

Робочий розчин альгитинна може використовуватися для обробки настилів, кахельних кромок, гумових та пластикових доріжок. При роботі з препаратом необхідно дотримуватися правил техніки безпеки.

Як не треба чистити басейн у дворі Редакції сайту bestfacts.com.ua рекомендує познайомитися зі статтею про самих великих басейнах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: