Мешканців приватних будинків та квартир в осінньо-весняний період дуже часто турбують мошки. Як правило, ці комахи поселяються на кухні. Цьому приміщенню вони віддають свою перевагу з тієї причини, що тут для них завжди знайдеться щось, чим можна поживитися. Незважаючи на маленькі параметри тіла цих комах, вони доставляють багато неприємностей своїм господарям.

Мошки щільно обседают вази з фруктами, каструлі з їжею, сулії з вином, а це неприємне видовище. Тому ті, хто зіткнеться з цими комахами на своїй кухні, явно не будуть милуватися ними, а почнуть шукати способи, як позбутися від мошок.

Звідки беруться мошки

Перш ніж боротися з проблемою, потрібно з’ясувати причину її виникнення. Тому для початку потрібно визначити, звідки на вашій кухні з’явилися мошки, так вам буде набагато простіше від них позбутися. Розглянемо кілька основних факторів їх появи:

• Підгнилі ягоди, овочі, фрукти. В основному мошки заводяться на загниваючих зростаючих субстанціях. Також необхідно згадати і про те, що на зріють фрукти самки мошок можуть відкладати свої яйця, а коли вони потрапляють в приміщення, то для їх дозрівання створюються сприятливі умови.

Зрілі і підгнилі фрукти можуть стати причиною появи мошок

• Засмічені приміщення. Мошки з легкістю знайдуть на вашій кухні під столом закотилися ягоди або впала губку за раковину. Також вони з радістю оселяться в клітинах ваших домашніх улюбленцем, а причиною тому є залишки їжі, загублені в тирсі. Мошок може залучити відро для сміття, де вони завжди зможуть знайти для себе щось смачне.

• Раковина. Якщо не чистити її вчасно, то в трубі накопичиться гнильний наліт, який приманює до себе мошок.

• Сусіди. Якщо ви живете в приватному будинку, то для вас це не небезпечно, а от до жителів квартир сусідські мошки завжди можуть прилетіти в гості.

• Кімнатні квіти. В рослинах можуть мешкати маленькі чорні мошки, в довжину досягають приблизно 0,7 мм, вони з’являються із-за надмірного поливу рослини, а це в горщику створює підвищену вологість.

Мошки на кухні

Якщо ви побачили мошок на кухні, необов’язково відразу хапатися за спеціальні кошти, які мають багато хімії в своєму складі. Для початку заберіть всі свої продукти в місця, які будуть неприпустимі для комах. Все, що можна поставте в холодильник, щільно зав’яжіть пакети з горіхами, сухофруктами і крупами, щільно закрийте банки з компотами, варенням та іншої їжею. Хліб зберігайте в хлібниці, попередньо упаковавши в пакет. Помийте відро для сміття і висушіть його. Ще краще користуватися сміттєвими пакетами, так ваше відро завжди буде чистим і мошки не знайдуть для себе в ньому нічого, чим можна було б поживитися.

Як позбутися від мошок на кухні? Поради. Якщо не позбудеться від джерел живлення мошок, то їх кількість помітно збільшуватися. Живуть вони недовго, але швидко розмножуються, тому якщо нічого не робити, то вже через кілька днів на вашій кухні буде цілий рій комах. До того ж укус малесенькій мошки може принести масу неприємностей, вони не тільки здатні викликати алергію, але і є переносниками хвороб, небезпечних для людини.

Щоб мошки не з’явилися на кухні, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

— щодня виносьте сміття;

— на кухні регулярно проводите прибирання;

-ховайте залишки їжі;

— чистіть клітини і миски своїх домашніх улюбленців;

— викидайте прим’яті і підгнилі ягоди, фрукти та овочі;

— частіше перевіряйте місця, куди можуть закотилася залишки їжі;

— протирайте поверхні на столах і близько мийки, на стінах промокайте утворився конденсат.

Як позбавиться від мошок в домашніх умовах

Сьогодні в магазинах є безліч хімічних засобів, які допоможуть позбутися від мошок, але не варто забувати, що вони можуть бути небезпечні, особливо якщо у вашому будинку живуть діти або тварини. Крім усього того, що було вже сказаного, ви ще можете додатково скористатися пастками, які допоможуть швидше позбутися від нежданих гостей.

Найпростіший спосіб позбутися від мошок Тільки пам’ятайте, це додаткові методи і якщо ви не наведете чистоту на своїй кухні, то вони будуть марні.

• Купіть липку стрічку, яку використовують для відловлювання мух. Її солодкий аромат буде залучати комах, вони сядуть на неї і пристане.

• Візьміть півлітрову банку, покладіть на її дно підгнилий фрукт, закрийте харчовою плівкою, в ній зробіть з допомогою голки кілька отворів. Мошки будуть злітатися на запах, залізуть всередину, але вибратися вже не зможуть. Коли збереться достатня кількість комах, залийте їх окропом і злийте в унітаз.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: