Турбота про домашню тварину полягає не тільки в тому, що його потрібно годувати, прибирати за ним і виховувати. Однією з головних завдань для власників є забезпечення нормального життя для вихованця. Саме тому варто звернути особливу увагу на проблему появи бліх.

Блохи в квартирі

Ці комахи доставляють чимало проблем для улюбленця. Важливо, що їх поява може бути абсолютно несподіваним. Якщо у собак вони з’являються внаслідок частого гуляння на природі, то у домашніх кішок вони заводяться при інших обставинах. Якщо ви бачите, що тварина почала чесати за вушками, нервово веде себе, постійно лиже шерсть – значить, слід терміново вжити заходів.

Як позбавитися від блох (квартирі, будинку)?

З’являються ці паразити в двох випадках. По-перше, переносником є тварина, а в іншому випадку, вони самостійно заходять в житловий простір. Якщо ми говоримо про приватному будинку, то методи їх проникнення найпростіші, в квартирах у багатоповерхових будинках вони з’являються рідше. Отже, щоб позбутися від них, потрібно, в першу чергу, обробити тварина, а далі – все приміщення.

Як позбавити собаку від бліх

Тому першим ділом слід:

  1. Купати тварину в шампуні від бліх. В момент купання слід берегти очі і вуха. У них неприпустимо попадання води або розчину.
  2. Далі потрібно висушити шерсть і лише тоді наносити на холку кілька крапель купленої суміші. Слідкуйте за тим, щоб тварина не змогла дістати зону обробки, тому розподілити краплі потрібно точно між вухами.
  3. В останню чергу — одягніть нашийник.

Викупайте тварина, щоб позбавити його від бліх

Якщо обробка будинку і тваринного пройшла успішно, то вже протягом доби блохи зникнуть і перестануть бути для вас проблемою.

Як позбутися бліх у кішки?

Для багатьох залишається питання про те, як блохи з’являються у домашніх кішок, які не відвідують вулицю. Все просто, вони заходять з вулиці на взутті. Іноді, у момент відкриття вхідних дверей просто вистрибують з сходової клітки або ж з порога приватного будинку. Далі, знаходять об’єкт і заселяються в оселі. Щоб позбавити свого кота або кішку від проблеми, слід виконати всі ті ж дії, що і з собакою. Тільки потрібно застосовувати спеціальні котячі засоби, які не матимуть вплив на здоров’я вихованця.

Оригінальний спосіб позбавити кота від бліх без ліків Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що наша стаття допоможе вам позбавити ваших вихованців від бліх.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: