Іноді холодильник стає не просто місцем, де зберігаються продукти, але і місцем де зберігаються» запахи. Запах з холодильника неможливо усунути, не знаючи причини його появи.

Інколи причина може бути цілком нешкідлива, наприклад, змішання ароматів улюблених страв може призвести до неприємного запаху. Але що робити, якщо запах з холодильника викликаний зниклими продуктами чи неправильним їх зберіганням? Як позбавитися від запаху, читайте в нашій статті.

Народні поради

Позбутися від неприємних запахів допоможуть використані чайні пакетики. Складіть кілька чайних пакетиків в скляну банку і поставте її в холодильник. Розведіть 9% оцет з водою у співвідношенні 1:1. Протріть стінки холодильника зсередини ганчіркою, змоченою в цьому розчині.

У чистий холодильник поставте невелику ємність з водним розчином харчової соди. Сода добре абсорбує запахи. Розчин рекомендується міняти раз на три місяці.

Вугілля допоможе усунути неприємні запахи з холодильника

Добре усуває запахи деревний або активоване вугілля. Подрібніть невелику жменьку вугілля і насипте її в невелику ємність. Поставте її на день в холодильник. Після того, як ви вимиєте холодильник, протріть його зсередини ганчіркою, змоченою в лимонному соці.

Якщо ви придбали новий холодильник, варто звернути увагу на те, що нова побутова техніка має специфічний запах. При змішуванні його з ароматами їжі, в холодильнику з’являється неприємний запах. Щоб позбавитися від запаху нового холодильника, промийте його зсередини содовим розчином або будь-яким миючим засобом. Протріть холодильну і морозильну камеру насухо і залиште дверцята відчиненими на пару годин, щоб провітрити.

Розчин соди проти запаху з холодильника

Перебити неприємні запахи допоможе нашатирний спирт. Протріть стінки холодильника розчином нашатирного спирту і залиште дверцята відчиненими на весь день, щоб пари спирту зникли.

Якщо запах в холодильнику з’явився з-за зіпсованого м’яса або риби, то позбутися від нього допоможуть кави і цедра апельсина.

Зберігання продуктів в упаковці допоможе уникнути неприємного запаху з холодильника

Звичайно, позбавитися від запаху в холодильнику можна і за допомогою сучасної побутової хімії. Такий метод, безсумнівно, дуже дієвий. Але чи готові ви використовувати хімію там, де лежать ваші продукти? Трохи переборщивши з таким засобом, можна піддати своє здоров’я під загрозу. До того ж, народні засоби обійдуться вам набагато дешевше. Все перепробували, але позбавитися від запаху з холодильника не вдалося? Тоді переходимо до наступного кроку.

Як правильно помити холодильник

Якщо запах не бажає зникати, холодильник доведеться помити. Зробити це можна за допомогою спеціальних засобів для чищення. Вибирати потрібно ті, які володіють антибактеріальними властивостями, дезінфікують і не токсичні. З підручних засобів підійде звичайний содовий або мильний розчин.

Перед очищенням холодильник необхідно розморозити

Але, для початку, не забудьте вимкнути з розетки, звільнити від продуктів і розморозити. Багато недосвідчені користувачі намагаються прискорити процес розморожування. Робити цього не можна, так як різкий перепад температури може привести до поломки. Не слід намагатися відшкребти лід зі стінок камери. Просто залиште дверцята відкритими, і через деякий час холодильник розморозиться сам при кімнатній температурі.

Потім витягуються піддони і полиці, ретельно промиваються і насухо витираються рушником. Далі внутрішня поверхня промивається. Перед тим як ставити назад полиці, потрібно трохи почекати, щоб випарувалася зайва волога.

Як правильно доглядати за холодильником? Намагайтеся довго не зберігати в холодильнику супи, кисломолочні продукти, салати, відкриті рибні консерви. Достатньо одного дня, щоб з’явився неприємний запах від цих продуктів. Не слід зберігати в холодильнику продукти без відповідної упаковки. Те, що не є джерелом неприємних ароматів, може з легкістю їх вбирати.

Редакція сайту bestfacts.com.ua сподівається, що ці поради допоможуть вам позбутися від неприємного запаху з холодильника і уникнути повторної появи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: