Посудомийна машина давно стала бажаним гостем у домі, адже вона не тільки очищає брудний посуд до блиску, але і економить воду, яка витрачається при митті. Також посудомийна машина береже сили своїх власників, дозволяючи їм замість миття посуду зайнятися іншими домашніми справами.

Налаштування і функції посудомийних машин

Перш ніж почати використовувати нову посудомийну машину, ви повинні придбати спеціальні миючі засоби. В залежності від їх виду, при включенні машини потрібно вказувати тип миючого засобу, який буде використовуватися. Посудомийна машина набагато ретельніше відмиває посуд, ніж ручна мийка, адже при митті використовується висока температура води.

Посудомийні машини володіють безліччю функцій, в яких непросто розібратися

Деякі машини мають корисну функцію відкладеного старту, що дозволяє відстрочити мийку на кілька годин. У будь-який момент мийку можна перервати, спеціальною кнопкою зупинивши працюючу посудомийну машину. Також кожна машина володіє декількома режимами миття посуду, наприклад – режимом прискореного миття або режимом економії енергії.

Як завантажувати посуд

В посудомийну машину завантажують тільки посуд, попередньо очищену від залишків їжі. Склянки та кухлі треба встановити у верхній відсік догори дном, тарілки розташовуються ближче до країв сітки, а ножі, виделки і ложки поміщають у спеціальне відділення. У нижню корзину можна скласти каструлі, сковорідки і супові тарілки. Слідкуйте, щоб в посудомийну машину потрапляла тільки та посуд, яку дозволяється в ній мити. Деякі виробники посуду не рекомендують мити їх вироби в посудомийній машині з-за того, що може стертися малюнок або посуд може потріскатися.

Програми посудомийних машин

Вибираючи посудомийну машину, орієнтуйтеся на потреби своєї сім’ї. Якщо ви вирішите придбати машину в магазині компанії «Енергія», скористайтеся консультацією фахівця, щоб вам підібрали модель, що відповідає вимогам. Наприклад, багато машини мають програму полоскання, яка допоможе молодим батькам щодня підтримувати чистоту дитячих іграшок. Програма окремого замочування дозволить відмити дуже брудний посуд, а з допомогою програми інтенсивної мийки ви витратите на миття посуду зовсім небагато часу. В магазині «Енергія» також можна замовити послугу установки придбаної побутової техніки, що дуже зручно.

Програми посудомийної машини дозволяють мити різні види посуду в різних режимах

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що куплена один раз посудомийна машина збереже нерви, сили і тисячі годин, які ви не витратите, стоячи біля раковини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: