З приходом зими питання опалення постає особливо гостро. На вулиці холодно і нам хочеться зберегти тепло хоча б у стінах наших будинків. Саме тому дбати про якість опалювальної системи свого житла необхідно задовго до настання перших холодів.

Опалення в квартирі

У більшості сучасних квартир сьогодні все-таки підключене централізоване опалення. Так, деякі будинки перейшли на систему автономного опалення, це вважається економніше і зручніше, адже тоді опалення можна включати і вимикати в залежності від погодних умов. Але більша частина змушена так само залежатиме від рішення державних служб, які не будуть відключати опалення в будинках через потепління в листопаді місяці.

Але, незважаючи на такий стан речей, вплинути на температуру повітря у власній квартирі все ж можна. По-перше, ви можете зайнятися утепленням зовнішніх стін і стін, що виходять на сходовий майданчик. По-друге, ви можете замінити батареї і супутнє їм обладнання з метою покращення якості їх роботи, а, разом з цим, і поліпшення мікроклімату будинку.

Поміняти батареї опалення в квартирі

Міняти опалювальне обладнання необхідно в декількох випадках: — несправність або зношеність, низька якість опалення або ж просто бажання змінити дизайн інтер’єру, що іноді може зажадати зміни батарей.

Сучасні радіатори опалення відмінно гріють

Часто разом із заміною батарей, в квартирах додатково утеплюють підлогу та стіни. Якщо ваша першочергова задача – зробити приміщення тепліше, зверніть увагу і на цей варіант. Зовнішня обшивка стін, насправді, грає важливу роль і вже тільки цей захід стане важливим кроком у утеплення вашого житла.

Вибираючи опалювальне обладнання, зверніть особливу увагу на матеріали. Більш того, не тільки батарей повинні відрізнятися високою якістю, система труб є не менш важливим елементом опалення. Нержавіюча труба буде найкращим варіантом, так як вона найбільш довговічна і стійка до впливу води.

Як поміняти стояк опалення

По-перше, визначитеся, яку частину труб ви хочете замінити. Якщо опалювальні труби, які знаходяться виключно у вашій квартирі – ви можете це зробити самостійно. Якщо ж ви хочете задіяти труби, які йдуть вертикально з квартири в квартиру – для цього необхідно викликати майстрів. Якщо ризикнете робити це своїми руками, ризикуєте потім міняти труби не тільки собі, але й сусідам зверху або знизу, адже подібні операції вимагають повного узгодження труб.

На думку редакції bestfacts.com.ua при серйозних проблемах з вертикальним стояком опалення, найкраще написати спеціальну заяву в ЖЕУ на його заміну, ніж займатися небезпечною самодіяльністю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: