Подобатися чоловікам і бути привабливою – бажання, яке притаманне кожній жінці. Однак, привабливість – це не тільки красива зовнішність.

При бажанні, такий може бути абсолютно будь-яка. Притягати до себе і зачаровувати – уміння, які закладені природою в кожній жінці. Власне, це і є її призначення. Тут важливо вміло розкрити і проявити потенціал.

Жінка для чоловіка, перш за все, сексуальний об’єкт. І прекрасна половина людства повинна бути бажаною і сексуальною. Привабливість – це вже складніше. Це не тільки зовнішність, але і манери, хода, постава, жести, пози, тембр голосу, запах, блиск в очах і стан душі.

Привабливість може бути вродженою або над нею можна працювати

Сексуальність повинна вабити, а не захоплювати в полон. Жінка, з невиразними природними даними, може вміло підкреслити їх, а якщо вона ще внутрішньо приваблива, гарно і грамотно користується мовою тіла і одягу, може зібрати навколо себе набагато більшу кількість чоловіків. А ось писана красуня, може відштовхнути невмінням спілкуватися і зарозумілістю. Робимо висновок – краса і привабливість – це не одне і теж.

Що хлопцям подобається в дівчатах?

Основа внутрішньої привабливості – це, по-перше, впевненість в собі, у своїй привабливості, сексуальності, гармонійний стан душі, любов до життя, людям і, звичайно, до чоловіків. Вони люблять безпосередніх, з родзинкою, природних жінок, які вміють стежити за собою, кокетувати, емоційні, доброзичливі, сексуальні і впевнені в собі.

Чоловіків притягує внутрішня сила жінки

Опитування показують, що, вибираючи собі супутницю життя, чоловіки рідко ставлять красу на перше місце, а насамперед цінують турботливість, ніжність, прихильність і вміння бути матір’ю. Чоловіки обожнюють, коли жінка ним захоплюється і вміє викликати в собі бажання захищати та оберігати. Є й індивідуальні переваги, звичайно, і вони грають майже вирішальну роль.

Як подобається чоловікам? Пам’ятати, що сильна стать любить секс, бути майстерними коханками, ліберальними в ліжку. Хлопці впевнені, що сексуальні й привабливі жінки частіше займаються сексом, думають про нього й говорять. До речі, помічено, що сексуальні жінки воліють читати романтичну літературу і фантазувати на тему романтики. А чоловік обожнює, коли партнерка проявляє ініціативу в ліжку і поділяє любов до спонтанного сексу. Але, жінка повинна показувати своє бажання ненав’язливо, швидше, на підсвідомому рівні.

Що подобається чоловікам Додає сексапільності почуття гумору і вміння сміятися, а так само насолоджуватися життям. Чоловіки люблять, коли до них жінка йде на зближення швидко, при цьому залишаючись недоступною для інших. Правда, останнє можна назвати умовністю. Тут з сильною половиною людства потрібно використовувати метод «батога і пряника».

Посилити сексуальність можуть певні умови, наприклад, пережиті разом сильні емоції, які викликав ризик. Збуджує і ефект новизни.

Якщо жінка виглядає і веде себе зовсім, то це може відлякати. Потрібно пам’ятати, що у жінки теж є слабкості.

Що подобається хлопцям?

Щоб був успіх у представників протилежної статі, жінка повинна бути відкрита до мови тіла. Кажуть, що чоловік вибирає собі партнерку. Виявляється, все навпаки. Він звертає увагу на ту, яку зацікавили його погляди, жести, слова та інші микросигналы.

На привабливість може впливати інтонації голосу. Ну а запах просто може творити чудеса.

Чоловіки люблять очима і дивляться на зовнішність

Найбільше чоловіки довіряють зоровим образам. Тому зовнішність досить важлива. Посилює сексапільність з розумом і смаком подана зовнішність, зокрема, одяг, макіяж, зачіска і аксесуари. Мова одягу, до речі, дуже важливо використовувати при першій зустрічі.

Чоловіки люблять доглянутих жінок, але не пещених і ретельно зачесаних і нафарбованих, «а-ля» щойно з салону краси. Жінка повинна бути природною або максимально наближена до цього. Адже Не дарма кажуть: «Ніяка одяг так не прикрашає жінку, як її відсутність». Це означає, що все, що одягнене на жінці, має підкреслювати її тіло, природність. Це можна зробити за допомогою облягаючих і відкритих фасонів. Силует повинен бути приталеним або полуприталенным.

Довжина спідниці може бути міні або трохи вище колін. Довжина одяг нижче колін підходить для жінок, кому за 50. Всі чоловіки люблять сукні або спідниці з блузами. В одязі для спокушання потрібна максимальна відкритість. Тобто вітаються декольте, прозорі вставки в одязі, розрізи, відкриті плечі або спина.

Одяг повинна викликати інтригу і збуджувати фантазію. Підійде пара розстібнутих ґудзиків на блузі. Чоловіків заворожує відсутність бюстгальтера. Сексапільно виглядають під одягом панчішки з поясом і без, колготки тілесного і чорного кольорів, і, природно, мереживне напівпрозоре нижня білизна. Загалом, сексуальна одяг, який швидко і легко знімається.

Тканина одягу повинна бути приємною на дотик, щоб до неї хотілося доторкнутися. І, звичайно ж, прозорі і напівпрозорі тканини. А найбільш сексуальні кольору, це вишневий, білий, чорний, блакитний і червоний.

Що подобається хлопцям? Інтерес у чоловіків викликають довге розпущене волосся, жіночні зачіски. Завжди інтригує легка недбалість. Нехай волосся злегка розпатланим. До того ж, вітається натуральний колір волосся. Пам’ятайте, чим природніше укладання волосся, тим молодше виглядає жінка.

Особа з макіяжем привабливіше, ніж без нього. Чоловіки часто кажуть, що люблять не нафарбованих, насправді вони воліють жінок, у яких умілий макіяж не кидається в очі, тобто «нафарбоване, як не нафарбовану». Багатьом подобається легкий рум’янець на щоках, блиск очей, виразність, губи трохи червоніша природного або вологий блиск на губах.

Доглянутість повинна бути у всьому. Чоловікам подобаються доглянуті руки, акуратний манікюр, натуральні кольори лаку для нігтів.

Взуття повинні бути відкритою, жіночною і витонченою. Підходять туфлі і босоніжки. Ефектно виглядають жінки в туфлях на високому тонкому каблуці. Вони роблять ноги та ходу красивіше.

Мереживо і червона помада допоможуть створити образ фатальної

Прикраси повинні підкреслювати жіночність і сексуальність. Наприклад, ланцюжок на зап’ясті, кулон у зоні декольте, сережки з підвісками, тонкі кільця або намиста. Варто відзначити, що біжутерію люблять далеко не всі.

Запах — сильнодіюча складова в сексуальних перевагах. Найсексуальнішим є, безумовно, природний запах здорового тіла, тому як певні ділянки тіла, наприклад, шкіра грудей, пахвові западини і статеві органи, вироблені феромони – збудливі запахи. Збільшити їх кількість можна за допомогою гарного настрою, фізичних вправ та здорового способу життя. Звичайно, запах поту і півлітра парфуму відлякує представників сильної статі.

Як привернути увагу чоловіка?

Жінці не потрібно соромитися і стежити за мимовільними жестами, якщо вона побачила чоловіка, і він їй сподобався. Потрібно використовувати заманює жести і пози. Наприклад, почати ненав’язливо чепуритися. Варто згадати про сексуальних позах, наприклад, закинути ногу на ногу і назад, невимушено сидіти на щиколотці ноги, при цьому направивши коліно в напрямку того, хто сподобався. Можна грати предметами, наприклад, прикрас, локонами, туфелькою на нозі.

Щоб сподобатися хлопцю, варто з ним загравати

Обов’язково варто встановити візуальний контакт з об’єктом жадання, посміхнутися або підморгнути йому. Важливо показати чоловікові, що він вам сподобався, іноді для цього достатньо довго погляду. Якщо чоловік не надає значення вашим подмигиваниям і млосним поглядом, то можна перейти в наступ» і самостійно підійти.

Цікавий результат виходить після входження в особистий простір. Можна підійти близько або нахилитися або вторгнутися в зону рукою або носком туфлі. Ну а дотик – це сильнодіючий сигнал.

Як бути сексуальніше за кольором волосся При всьому цьому пам’ятайте, що можна вразити попутно поглядом. Адже він може бути хвилюючим і інтригуючим. І не забувайте про посмішку. Вона може обеззброїти будь-якої людини. А найголовніше, будьте впевнені в своїй привабливості.

Як сподобатися хлопцю?

Тобі подобається хлопець, а ти йому, здається, немає. Що зробити, щоб привернути його увагу?

Щоб сподобатися хлопцю, по-перше, потрібно стати йому другом. Це дуже важливо, адже будь-які відносини, в тому числі романтичні, будуються на довірі та підтримці. Тим більше, що чоловік, як відомо, залишається в душі дитиною, а значить, йому важливо увагу і розуміння.

Станьте для хлопця іншому

Крім того, потрібно навчитися розмовляти і навіть фліртувати з іншими молодими людьми. Мова ні в якому разі не йде про розпусти і вульгарності. Важливо навчитися приймати увагу інших молодих людей, навчитися говорити «спасибі» у відповідь на компліменти.

Також абсолютно необхідно підвищувати власну самооцінку. Відомо і безумовно, що дівчата з достатньо високою самооцінкою привертають набагато більше уваги з боку протилежної статі. Для цього не переставай розвиватися, заведи собі хобі і вдосконалюйся в ньому і в своїх професійних навичках.

Як сподобатися чоловікові на першому побаченні? Не квап події. Зайва наполегливість і активність з боку дівчини часто лише відлякує молодих людей. Пам’ятай про те, що чоловік від природи – завойовники, і велика частина ініціативи повинна належати йому. Тому не поспішай, а розвивайся і доглядай за собою. Навчися бути м’якше. Всі чоловіки без винятку цінують м’якість і жіночність. У цьому зв’язку дуже важливо пам’ятати про інтонації. Намагайся говорити занадто голосно. Вченим вдалося визначити, що приглушений жіночий голос викликає набагато більше симпатії з боку чоловіка.

Як сподобатися хлопцю по переписці?

В цій ситуації неможливо продемонструвати свій томний тон і жіночу грацію. Однак і тут є свої секрети, про які ми зараз і розповімо. Щоб сподобатися хлопцю по листуванню важливо для початку знати, наскільки ви схожі за характером. Так, якщо ви схожі в поглядах і думках, тобі залишається лише бути собою.

Щоб визначити це, намагайся більше дізнатися про нього. Запитай, що він любить, чим захоплюється, хто його друзі і рідні. Якщо ти хочеш серйозних стосунків, постарайся дізнатися про його погляди на сім’ю та сімейні цінності. Не варто будувати стосунки з хлопцем, якщо він переконаний, що найважливіше в житті – «крута тачка».

Зараз дуже популярні знайомства в мережі

Будь чесною. Ні в якому разі не прикидайся тієї, який не є, адже ти теж не хотіла б спілкуватися з тим, хто прикидається. Чесно відповідай на питання, які він задає, якщо не вважаєш їх занадто інтимними.

Не будь нав’язливою. Навіть якщо ти першою написала хлопцеві, це не означає, що і далі ініціатива повинна виходити від тебе. Дозволь хлопцеві проявити активність. Якщо ж раптом він не піде назустріч, не засмучуйся і не намагайся взяти все на себе, ти обов’язково зустрінеш того, хто захоче бути активним та ініціативним.

Дай йому відчути себе особливим. Постарайтеся знайти в його характері щось незвичайне. Може бути, він захоплюється моделюванням і збирає кораблі та автомобілі? Чудово, зроби на цьому акцент, відзнач, як це здорово, коли людина вміє щось робити краще, ніж інші. Тим більше, такі незвичайні речі.

Намагайся не робити помилок. Не скорочуй слова і не переиначивай їх зміст. Елементарна грамотність у разі листування може зіграти дуже важливу роль. Вона розповість про тебе як про відповідальну і позитивної дівчині.

Як сподобатися чоловікові?

Буває і так, що хлопець, який тобі подобається, старше. Тоді техніка поведінки має дещо відрізнятися від класичної системи. Що сподобатися більш дорослому чоловікові, скористайся наступними порадами.

Обов’язково дізнайся його смаки і захоплення. Дізнайся у всіх подробицях, чим він займається. Потім постарайся знайти в них цікаві сторони. Краще всього, якщо тебе це зацікавить, і його хобі стане вашим загальним, про який ви зможете довго розмовляти. Це допоможе вам стати ближче один до одного.

Залиш звичку вередувати. Така поведінка лише нагадає йому про різницю у віці і викличе асоціації з маленькою дівчинкою.

Самий головний секрет у залученні чоловіки - будьте собою

Намагайся налаштуватися на його хвилю» спілкування. Важливо зберегти «золоту середин»: не варто намагатися бути занадто дорослою і розумною. Просто будь спокійною і розсудливою, намагайся більше слухати.

Намагайся сама не акцентувати уваги на віці, особливо, якщо він набагато старше. Інакше він може подумати, що ти ставишся до нього як донька чи сестра. Раптом він відчуває інші почуття, тоді це буде йому неприємно. Розповідай про себе, особливо про те, що варте уваги. Так, варто розповісти про захоплення фігурним катанням. Але про те, що ти спиш з плюшевою іграшкою, варто промовчати. Взагалі, якщо ти хочеш бути поряд з ним, доведеться відмовитися від деяких чисто дитячих звичок і смаків і трохи подорослішати.

Тепер ти знаєш, як сподобатися хлопцю по листуванню і як привернути увагу молодої людини старше тебе. Загальне правило для всіх випадків полягає в тому, щоб розвиватися самій. Це важливо не тільки на етапі знайомства, але і в подальшому. Так ти ніколи не будеш невпевненою в собі і зможеш знайти підходящого хлопця.

Головне, на думку редакції bestfacts.com.ua – бути чесною і не будувати відносини з людиною, яка не відповідає твоїм вимогам. Якщо ти хочеш побудувати серйозні стосунки, не намагайтеся перевиховати «поганого хлопчика», краще зверни увагу на того, хто вже зараз працює і займається саморозвитком.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: