Пальто – це універсальна одиниця верхнього одягу. Воно виглядає елегантно, стильно, а завдяки великому вибору моделей, кольорів і фасонів, завжди вигідно підкреслить фігуру і стиль своєї власниці.

Враховуючи, наскільки різноманітні матеріали використовуються на сьогоднішній день у виготовленні пальто, їх можна носити цілий рік – починаючи з теплих моделей взимку і закінчуючи легкими влітку. Мабуть, єдиним його недоліком можна виділити надмірну примхливість в області чищення, але це скоріше не недолік, а ціна за всі його незліченні переваги.

З чого роблять пальто?

Для пошиття пальто зазвичай використовують щільні вовняні тканини, хоча можна зустріти і моделі з бавовняної матерії, які можна носити навіть літніми вечорами. З щільних тканин найчастіше вибір падає на всім відомі креп, букле, габардин. Ці тканини відрізняються малюнком плетива, але не поступаються один одному в якості та належному зовнішньому вигляді. Однією з найдорожчих тканин для пошиття пальто є кашемір, цей шляхетний матеріал, м’який і ніжний на дотик полонить серця модниць раз і назавжди. Але і у нього є свої недоліки – кашемір, на жаль, часто скочується і протирається.

Теплі пальто шиють з вовни

Для того, щоб збільшити термін служби тканини, додати їй міцності і немаркости, до шерсті додають різні синтетичні волокна. Завдяки цьому одяг менше мнеться, брудниться і не втрачає форму.

Більш легкі варіанти пальто, призначені для теплої пори року, шиються, відповідно, з більш легких тканин. Найчастіше це молескін – матеріал на основі сатину, а також вельвет двох видів – рубчик та корд, що відрізняються один від одного тільки фактурним візерунком.

Можна прати пальто?

Випрати пальто в домашніх умовах, звичайно ж, можна, але краще не варто це робити. Пальто – річ делікатна, з ним необхідно бути дуже обережними, ні в якому разі не відправляти стиратися в машинку, як це можна зробити з легкої курткою або плащем. Існують поодинокі винятки, але про це найчастіше зазначено на етикетці, якщо ж відповідного значка немає – краще не ризикуйте.

Плями з пальто краще прибирати насухую

І все-таки краще довірити це серйозна справа серйозних професіоналів, особливо якщо пальто кашемірове, так як цю тканину зіпсувати неправильним поводженням легше всього. Ви тільки уявіть собі, скільки безцінних годин ви витратите на прання важкого, пальто об’ємного вручну, а також додайте до цього ціну на спеціалізовані засоби – і переконайтеся, що хімчистка – це найкраще рішення.

Чистка пальто

В принципі, якщо вас не залляло брудом з калюжі чи не відбулося чого-небудь такого, що вимагає настільки кардинальних заходів, як прання, можна обійтися сухий чищенням.

Якщо вас турбує лише одне-єдине пляма, спробуйте позбавитися від нього окремо, не залучаючи в процес все пальто. Наприклад, жирне пляма можна присипати тальком і потім зішкребти його разом з нанесеним жиром. Засаленное місце необхідно протерти спиртовмісним розчином, нашатирем, наприклад, а зверху присипати сіллю на час.

І додатково редакція bestfacts.com.ua радить при усуненні плям – протирати їх від країв до центру, а не навпаки – так ви перешкоджаєте зростання плями.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: