Кожен користувач рано чи пізно стикається з необхідністю очищення картриджа принтера. Є маса дефектів, здатних зіпсувати якість друку. Це можуть бути різні смуги, патьоки і інша грязь.

Спочатку варто локалізувати проблему. При можливості перевірити принтер з іншим, свідомо справним картриджем. Якщо корінь проблеми саме в цій деталі, є кілька способів її рішення.

Засоби для чищення принтера

Перше, що слід зробити – використовувати вбудовану утиліту для очищення друкуючої головки. Якщо належного ефекту не було – переходимо до наступного кроку.

Картриджі часто стають причиною неякісної друку

На цьому етапі варто вирішити, чи достатньо Ви підготовлені, щоб самостійно впоратися з проблемою, чи варто звернутися до фахівців. Якщо деталь після «ремонту» не здатна виконувати поставлену задачу, її необхідно замінити. Продажем картриджів в Москві та інших великих містах займаються десятки і сотні магазинів

Існує безліч сервісів, здатних швидко і якісно визначити і вирішити дану проблему. Одним з них є https://zapravkairemont.ru/. Цей сервіс зарекомендував себе на ринку подібних послуг. Прийнятні ціни, постійні акції, а також швидка та ефективна робота характеризують даний сервісний центр.

Заходи: тонер шкідливий для здоров’я

Якщо Ви маєте намір розібратися з проблемою самостійно, пам’ятайте: тонер (порошок, який застосовується для заправки картриджів) шкідливий для здоров’я. Дослідження німецьких вчених показали, що тонер може стати причиною одинадцяти різних хвороб. Тому потрібно дотримувати техніку безпеки при роботі з цим полімером. Не відкривайте вікно в приміщенні і користуйтеся засобами для захисту дихальних шляхів, щоб порошок не розлетівся на протязі і не потрапив у легені.

Працюючи з тонером, потрібно дотримуватися обережності

Заправку картриджів все ж краще довірити фахівцям.

Як почистити картридж принтера?

Для чищення картриджів існує кілька методів:

  1. Хімічне відмочування. Для цієї процедури Вам знадобиться засіб для миття вікон – «Містер Мускул» (зелений). Рідина заливається в ємність на 1 див. Вимочування відбувається протягом доби, а індикатором готовності виступає колір рідини.
  2. Промивання за допомогою спеціальної кліпси. Це найдорожчий спосіб, так як потребує придбання спеціального обладнання, однак він один з найбільш ефективних.
  3. Гаряче випарювання – це експрес метод, якщо на вимочування немає часу. Робочу поверхню картриджа слід потримати над киплячим чайником протягом п’ять секунд.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує акуратно поводитися з технікою та доглядати за ними, щоб продовжити термін служби.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: