Автомобіль, також як квартира, час від часу вимагає ретельного прибирання і чищення.

За статистикою, тих, хто постійно стежить за станом салону, менше, ніж автовласників, людей, які згадували про це лише перед продажем машини.

Чищення автомобіля може знадобитися рано чи пізно

Однак проводити прибирання і мийку в салоні краще мінімум раз в тиждень, а за станом деталей під капотом необхідно стежити постійно.

Суха чистка автомобіля

Є такі автовласники, які обрали суху чистку машини замість миття. І це цілком реально. Багато автомийки давно пропонують своїм клієнтам суху чистку. Для цього використовують ганчірку з мікрофібри, спеціальний засіб і розпилювач. Весь процес займає мінімум часу, так як над машиною чаклують відразу 2-3 людини.

Хімчистка салону автомобіля своїми руками Результат однаковий, що при митті кузова водою, що при сухому чищенню. Ця технологія прийшла до нас з Північної Америки і швидко набирає популярність, особливо при низьких температурах повітря.

Чищення кондиціонера автомобіля

Сьогодні кондиціонер є не тільки в дорогих моделях авто зарубіжного, а й у машинах бюджетного варіанту. І коли при його включенні в салон проникає неприємний запах – це вірний знак потреби в чищенні. Для відносно нових автомобілів таку чистку можна зробити аерозольним засобом: завести авто, включити кондиціонер, вентилятор і рециркуляцію, на переднє крісло поставити балончик, включити розпилення, закрити вікна і двері і почекати час, вказаний в інструкції. При використанні пінних засобів: зняти салонний фільтр, заповнити повітроводи піною, через певний проміжок часу завести авто, включити кондиціонер, провітрити салон.

Як почистити салон автомобіля

Чищення парою автомобіля

При чищенні автомобіля пором використовується парогенератор, який випускає пару під високим тиском. Багато хто помилково вважають, що пара має високу температуру і може пошкодити лакофарбове покриття. Але це не так. Пара легко потрапляє в маленькі щілини і подряпини, легко розчиняє пил, бруд і жирні плями. Чищення парою автомобіля залишає його абсолютно сухим. Це стосується як салону(від килимків до оббивки і крісел), так і деталей машини. Така чистка є економічною і безпечною. Крім кузова і салону цілком реальна і чищення двигуна парою. При цьому електронні блоки і вузли не пошкоджуються.

Чистка салону позбавить від неприємних запахів

До всього вищесказаного редакція bestfacts.com.ua може додати лише те, що навіть не найдорожча машина виглядає набагато краще, якщо утримується в чистоті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: