Молоді, а іноді вже не зовсім молоді люди, рано чи пізно починають думати про те, як можна почати жити одному. Зазвичай це відбувається, коли надходять у вищі навчальні заклади, зустрічають другу половинку або заводять власних дітей.

Як жити окремо від батьків?

Пошуком нового житла можна займатися різними способами. Наприклад, облазити весь інтернет, купити газету з оголошеннями або розпитати знайомих. Краще всього, звичайно, якщо у вас вже є своя власна квартира чи відкладені гроші на її покупку.

Інакше доведеться віддавати певну суму квартиросдавателю, а це може бути істотною частиною бюджету. До того ж часто власники можуть пред’являти особливі вимоги до квартиронаймачам, як наприклад заборона заводити домашніх тварин або запрошувати гостей. Можна зіткнутися з такими нюансами, які слід обговорити заздалегідь.

Коли варто почати жити окремо?

Краще всього не тягнути з цим питанням. Повірте, не всім батькам подобається жити з дітьми до самої старості, особливо якщо вони самі ще молоді й енергійні. Найкращим віком для такого рішення прийнято вважати наступ 21-24 років. Це статистика Росії.

Рано чи пізно приходить час, коли варто з'їхати від батьків

В інших країнах підлітки залишають батьківський дім ще не закінчивши школу. Наші діти до такого повністю не готові і примушувати їх зняти кімнату в квартирі до настання повноліття не потрібно. До того ж в такому юному і ніжному віці вони можуть бути не готові до вирішення звичайних побутових проблем.

З чим доведеться зіткнутися?

Чого тільки не чекає нас в новому житті. Це можуть бути різні неприємності, типу того, що треба постійно дбати про утримання житла, квартплаті, купівлі необхідних предметів побуту і їжі. Але якщо ви чоловік розумний і самодостатній, то впоратися з усіма цими негараздами не складе праці. Головне пам’ятати, що навіть якщо ви живете окремо, то не варто зовсім забувати про родичів. Вони потребують вашому спілкуванні і присутності. Інакше переїзд в доросле життя може стати початком чогось нового і хорошого, а справжньою сімейною трагедією.

Але у окремого проживання є також багато плюсів. По-перше це повна свобода і незалежність від чужої думки (якщо звичайно не порушувати правила користування житлом і не сваритися з сусідами). Своє житло можна облаштовувати як душі завгодно, заводити будь вихованців і встановлювати свої закони.

На думку редакції bestfacts.com.ua плюсів в окремому проживанні набагато більше, тому ризикнути варто, особливо якщо вам вже за тридцять.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: