Як побудувати туалет на дачі?

Кожен дачник мріє про зручному туалеті на своїй ділянці. Звичайно, адже це місце кожен відвідує досить часто, тому важливо, щоб воно було комфортним, вдало розташованим та побудованим у відповідності з усіма критеріями та вимогами.

Насамперед, необхідно визначитися з місцем. Розраховуйте на те, що буде необхідно простір під каналізаційний колодязь і під саме дерев’яне або блочне приміщення туалету. Не розташовуйте його занадто близько з будинком (якщо, звичайно, це не туалет-пристрой): в літній час всі неприємні запахи будуть витати всередині дачного будинку, а мухи дошкуляти домочадців.

Які матеріали використовувати для будівництва туалету?

Перед будівництвом потрібно визначитися з матеріалами і закупити все необхідне. На дачі зазвичай споруджуються дерев’яні туалети. Виходячи з цього, ми і розглянемо необхідні матеріали:

  1. Цемент. Він необхідний для приготування розчину і заливки підстави туалету, так само тут може знадобитися оренда опалубки.
  2. Дерев’яний тес. Оптимальний розмір дощок – 2х200х15см. Крім того, потрібні бруски для спорудження каркаса, стовпи.
  3. Шифер або профнастил. Ці матеріали знадобляться для даху.
  4. Цвяхи – без них ніяк при зведенні дерев’яних будівель.
  5. Ж/б кільця, труби і перехідники для каналізації.
  6. Дачний унітаз або сидіння.

Вибравши і купивши необхідні матеріали і підготувавши місце для будівництва, ви можете приступати до викопування ями.

Як побудувати туалет своїми руками?

Розмітьте кілочками приблизне розташування майбутньої ями і починайте копати. Глибина – не менше 1,5 метрів, ширина і довжина – 1.5 м.

Робимо дерев’яний каркас. Вкопати по кутах ями стовпи, попередньо заливши для них так звані «тумби» цементно-піщаним розчином. Після просихання тумб встановіть стовпи, потім можна приколачивать бруски і споруджувати каркас даху.

Приблизний каркас туалету

Обшийте всі необхідні місця тесом, покрийте дерев’яну частину туалету оліфою або антисептиком проти гниття. На дах настелити вибраний матеріал.

В яму засипте бактерицидний разлагатель для фекальних мас, встановіть сидіння, гачок для речей, поличку для газет і паперу. При необхідності проведіть освітлення, встановіть лампочку.

Не забувайте періодично (щороку) викликати спеціальні обслуговують автомобілі і видаляти фекальні маси з ями.

Система каналізації на дачі

При бажанні на дачі можна спорудити туалет з каналізацією. Для цього виберіть місце для вигрібної ями. Розташовуйте її якомога далі від колодязі і свердловини. Викопайте яму і спорудите опору. Над ямою необхідно зробити настил.

Ззаду туалету встановіть люк. Все це необхідно обробити спеціальним розчином. Потім встановіть корпус туалету і виконайте вимощення, облаштуйте водовідвідні і каналізаційні системи.

Редакція bestfacts.com.ua бажає вам приємного проведення часу на дачі!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: