Як можна швидко підняти собі настрій? Є кілька корисних способів, якими ми хочемо поділитися з вами.

З ранку щось не ладиться: запізнилася на роботу, начальник відсторонив від проекту, кохана людина не подзвонив. І взагалі, день видався невдалим. Як в такій ситуації підняти собі настрій, щоб не впадати в депресію?

Чи доводилося вам помічати за собою, що при вигляді сміється починаєте мимоволі посміхатися. А адже таке трапляється часто. Дослідження показують, що позитивні люди притягують нашу увагу, а люди з похмурим обличчям – відштовхують. Посмішка навіть незнайомої людини допомагає відвернути увагу від проблем.

Як підняти собі настрій? Виявляється, коли людина посміхається, головний мозок посилає сигнали і організм виробляє різні ендорфіни, які допомагають підвищити настрій. Частота серцевих скорочень і частота дихання приходять в норму. В результаті знижується рівень стресу, нормалізується артеріальний тиск, поліпшується травлення, проходить головний біль.

Способи підняти настрій

Щоб підняти собі настрій займіться улюбленою справою. Вже через кілька хвилин ви відчуєте спокій, умиротворення. Можливо, що ви можете розслаблятися і відключатися, коли гладите білизну або миєте посуд, іноді рутинних обов’язків допомагає абстрагуватися і забути про проблеми. Включіть свою улюблену музику чи фільм фоном, це налаштує вас на позитивний лад.

Собаки вміють посміхатися

Сходіть в магазин і купіть річ, про яку давно мріяли. Влаштуйте шопінг. Більшість жінок знімають стрес походом в магазин. Головне купити саме те, що давно хотіли, а не піддавайтеся щохвилинним поривів. Можна для себе коханої влаштувати спа-день, відвідавши масаж, сауну або перукаря.

Увімкніть улюблену ритмічну і веселу пісню. Співайте, танцюйте так, як ніби вас ніхто не чує і не бачить. Якщо у вас є вихованець, то прогуляйтеся з ним на вулиці. Навіть тварини можуть підняти настрій. Адже вони добре відчувають настрій і стан господаря. Наші чотириногі друзі вміють піднімати настрій. Іноді достатньо його погладити або потискати, і вам стане легше, що поруч є рідна душа, яка вас любить.

Настрій допоможуть підняти друзі

Поїдьте з друзями на вечір за місто або на пару днів в похід. Час, проведений у веселій компанії близьких людей, підвищить вам настрій і поверне бадьорість духу. Навіть проста прогулянка по місту зможе повернути вас до життя, якщо ваш друг наповнений позитивом і зможе розповісти вам кумедні випадки з життя. Запросіть друзів в кіно або в клуб.

Якщо у вас є діти і турботливий чоловік (або дружина), попросіть їх про підтримку. Проведіть день в грі з дітьми, а вечір — наодинці з коханою людиною. Помрійте про майбутнє або побудуйте плани удвох, може бути, якраз настав час запланувати поїздку або подорож, про яку так давно мріяли. У вас з’явитися чітка мета, яку потрібно буде реалізувати.

Забавні Міньйони для підняття настрою Якщо ви хочете провести вечір на самоті, то влаштуйте сеанс перегляду якоїсь улюбленої комедії або гумористичної передачі. Перегляд фільмів ефективно допомагає підвищити настрій. Можна створити сприятливу обстановку навколо — приглушити світло, приготувати поп-корну, закутатися в улюблений плед.

Редакція bestfacts.com.ua бажає вам не засмучуватися через дрібниці і завжди бути в гарному настрої.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: