Рідко кому вдається підготуватися до весілля за короткий термін і провести її без затримок. Навіть у досвідчених організаторів то й справа виникають різні перешкоди на шляху до ідеального свята. Чим раніше ви почнете підготовку до весільного дня, тим більше часу у вас буде на те щоб продумати свій найкращий день у житті до найдрібніших подробиць.

Що зробити за рік?

Якщо до урочистого моменту розпису у вас ще цілий рік в запасі можна не поспішати і зібратися з думками. За рік до події бажано купити обручки, так як ціна на золоті вироби з кожним роком тільки зростає.

Варто зосередитися на тому, щоб вибрати ресторан і придумати в якому стилі буде весілля. Щоб свято не вдарив по сімейному бюджету потрібно заздалегідь відкладати гроші на його проведення. Так ви не створите відчутну пролом в бюджеті, якщо будете потроху збирати гроші на святкування, а не викладіть всю суму за пару місяців.

Варто заздалегідь подумати про лімузині або іншому засобі пересування для себе і для гостей. Заздалегідь укласти договір і бути спокійним, що ваші дати є необхідний транспорт.

Заходи за півроку

За півроку до розпису вже варто доглядати шукати фотографа, тамаду і музичний супровід. На професіоналів у весільному справі завжди чергу, тому, чим раніше ви визначитеся з кандидатурами, тим краще. Не заважає заздалегідь подбати про зовнішність нареченої: підшукати хорошого візажиста і перукаря, а також майстри з нарощування нігтів та вій. Як правило за півроку можна привести себе в порядок, почати активно займатися спортом, стежити за харчуванням, можливо, скористатися послугами персонального тренера. Тоді ви встигнете спокійно привести себе у форму до головної події вашого життя.

Головне - купити плаття

Також за півроку варто вибрати і купити весільну сукню та костюм нареченому. Як правило в цей час точно узгоджуються дати з рестораном, рекомендується так само внести частину передоплати за приміщення, де буде святкувати весілля.

Що робити за місяць до весілля?

Місяць до весілля – самий неспокійний час, але і найрадісніший. Незважаючи на те, що практично все вже готове, молодятам раз доводиться стикатися з різними нюансами проведення весілля. Тому залишився місяць краще витратити на те, щоб усунути накладки, що виникли при підготовці і ретельно все перевірити.

Залишилися дрібниці: закупівля спиртного, розсилка запрошень, планування відпочинку після весілля. У цей час можна щосили насолоджуватися статусом нареченого і нареченої, адже основна підготовка вже позаду, залишилося приємне очікування урочистого моменту створення сім’ї.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що підготовка до весілля повинна приносити радість і приємне хвилювання. Якщо вона викликає тільки роздратування, то краще делегувати підготовку фахівця весільного агентства.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: