Ви вирішили продати автомобіль? Процес цей багато часу і сил не забирає, якщо ви підготувалися до нього заздалегідь.

Продаж машини - процес творчий

Які документи потрібні для продажу авто?

— Свідоцтво про реєстрацію тех. засоби

— Паспорт автомобіля (ПТС)

— Ваш паспорт

— Договір купівлі — продажу (складається безпосередньо в момент укладання угоди)

Хороші фотографії допоможуть продати машину

Якщо ви продаєте автомобіль за дорученням, вона повинна бути засвідчена нотаріусом. У договорі купівлі-продажу свій підпис ставить довірена особа.

Який податок з продажу авто?

Після продажу автомобіля вам доведеться заплатити податок у розмірі 13% від суми, вирученої за машину. Якщо ж ви володіли цим транспортним засобом на три роки і більше, від сплати податку звільняєтесь.

Секрети передпродажної підготовки авто

Як підготувати машину до продажу?

Перед тим, як продати машину, слід привести транспортний засіб у належний стан і надати йому презентабельний зовнішній вигляд. «Обличчя» автомобіля — це його кузов. Ідеально, якщо на ньому практично немає подряпин. У такому випадку достатньо помити машину, після чого нанести поліроль.

Деякі водії пишуть оголошення прямо на склі

Для усунення неглибоких подряпин можна вдатися до локальної фарбування потертостей і ремонту бампера. Невеликі пошкодження легко усуваються методом ретушування за допомогою спеціального маркера відповідного кольору. Якщо на кузові є вм’ятини, не обійтися без рихтування, за якої незмінно підуть такі операції як шліфування, шпаклівка, грунтовка і фарбування.

Перед продажем розумно надати машині доглянутий вид

Також зовнішній вигляд машини сильно псує пошкоджений або зламаний бампер. В основному їх виготовляють з пластику, тому дрібний ремонт бамперів, наприклад, паяння тріщин, ви можете провести самостійно. Пошкодження більш складні виправлять в сервісному центрі.

Наступне, на що слід звернути увагу, чистота в салоні. Очистіть його від пилу та бруду, повісьте хороший ароматизатор. Продавлений сидінь можна надати вигляду за допомогою нових, але не дуже дорогих чохлів. Відполіруйте панель приладів, приберіть особисті речі – багато покупців воліють, щоб придбане авто було «безликим», тобто не несло на собі відбиток особистості попереднього власника.

Електрика. Лампочки, датчики, магнітола, опалювальний прилад і кондиціонер – все це повинно працювати без перебоїв, якщо десь замикає або барахлить, слід виправити. Будь-яка дрібниця може знизити купівельну вартість вашого тех. засоби.

Звичайно ж, будь-який покупець захоче почути рівна, без перебоїв звук двигуна. Заздалегідь відрегулюйте двигун, поміняйте ремінь ГРМ і свічки, залийте якісний бензин. Якщо двигун гарчить, промийте його гарненько і вставте прокладку.

Професійна діагностика дає об'єктивну картину стану авто

Обов’язково приведіть в порядок і ходову частину. Підвіска ні в якому разі не повинна стукати!

Якщо автомобіль має несправності, з якими ви не можете впоратися самостійно, відженіть його на станцію техобслуговування, фахівці допоможуть вам провести передпродажну підготовку.

Прислухайтеся до порад редакції bestfacts.com.ua це допоможе вам виручити за залізного коня непогані гроші! Продати можна навіть машину після ДТП.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: