Ми, дорослі, знаємо, що Новий рік – найкраще свято в році. А як же діти? Вони з радістю втягнуться в веселий карнавал, якщо ми їм трохи допоможемо. Як написати лист дідові Морозу і інші способи створити у малюка святковий настрій.

Як написати листа діду Морозу

Підготовку до врочистого свята починаємо заздалегідь. Для цього потрібно пояснити дитині, хто такий дід Мороз, як він виглядає, де живе, кому він приносить подарунки і – найголовніше – як він дізнається, що саме хоче отримати крихітка на Новий рік. Після цього можна сідати за листа. Приготуйте олівці, фломастери, наклейки і канцелярські блискітки. В залежності від віку дитини, лист може виглядати по-різному:

— листок з малюнком іграшки або страви, які хоче отримати малюк;

— лист, написаний мамою під диктовку дитини, а той обведе головні слова фломастером і намалює новорічні картинки;

— лист, написаний рукою самого малюка і прикрашене ним же самим. В залежності від його бажання, ви можете перевірити помилки або залишити послання конфіденційним.

— електронне послання, відправлене через сайт діда Мороза.

Напишіть з дитиною листа Діду Морозу

Допомагаючи дитині, постарайтеся направити всі бажання в одне русло. Якщо він хоче велосипед, самокат і роликові ковзани, то порадьте навчитися кататися спочатку на чомусь одному. Або відразу підготуйте малюка до думки, що в мішок з подарунками влізе не все, що він попросить.

Новорічні вироби в дитячий садок

Виріб для садка повинна бути нескладною, а техніка виготовлення – захоплюючої. Якщо ви створите запаморочливу ялинкову іграшку, а дитина лише приклеїть бантики, то цінності в цій роботі не буде. Нехай виріб буде плодом ваших спільних зусиль. Ще краще, щоб головна частина роботи дісталася дитині.

Уточніть, для чого знадобиться ця робота. Може бути, виріб буде виставлена на спеціальному стенді, або стане в нагоді для прикраси приміщення, або навіть буде висіти на ялинці.

Найчастіше діти приносять в садок паперові ліхтарики, гірлянди з підручного матеріалу або вирізані ажурні сніжинки. Проявіть трохи фантазії, і створіть саморобку з незвичайного матеріалу. Вишийте листівку кольоровими нитками, наклеївши навколо аплікації з цедри мандарина. Або виріжте сніжинки з старих глянцевих журналів, з’єднавши їх в гірлянду. Або зробіть ялинку, прикрасивши справжніми шишками, заздалегідь зібраними в лісі або парку.

Вироби з дітьми на Новий Рік Новий рік – відмінний привід навчитися чому-небудь новому. Можна запекти нескладну фігурку-талісман року з солоного тіста, прикрасити старий новорічний куля в техніці декупаж або зробити зимову аплікацію пластиліном.

Як зробити новорічний костюм для дитини своїми руками

Головний момент дитячого Нового року – святковий карнавал. Особливе задоволення – зшити костюм малюкові своїми руками. Але, зайнявшись цим захоплюючим заняттям, не забудьте про найважливіше.

Костюми для дітей до року – це розвага батьків. Найкращий Новий рік для немовлят – це короткий веселе свято, який не порушить загального режиму крихти.

Для дітей молодшого дитсадівського віку достатньо невеликого штриха до парадному одязі: обідок з котячими вушками або плямиста жилетка а-ля леопард.

Костюми для дітей повинні бути не тільки красивими, але і зручними. Малюкові належить веселитися, а не поправляти весь вечір наползающие на очі заячі вуха або свербіти від колючого мішури.

Корона для дівчинки на Новий Рік Костюми повинні бути оригінальними. У черговий Сніжинки або Зайчика на карнавалі буде з п’ят конкурентів.

Подарунок дитині на Новий рік

Отже, ми разом написали новорічне лист. Настав час попрацювати дідом Морозом. Купуючи дитині подарунок, пам’ятайте, що у нього завжди повинно залишитися бажання назавтра. Не варто скуповувати весь магазин іграшок, як тільки він попросить.

Постарайтеся направити його бажання в корисне русло. Наприклад, якщо дочка любить якийсь мультик, подаруйте замість ляльки-персонажа книгу за його мотивами, або пазл з кращими кадрами. А синові замість комп’ютерної гри можна купити настільну. Але важливо не обдурити очікування дитини. І не забудьте зібрати солодкий подарунок в красивій коробочці. Без нього Новий рік не буде святом.

Конкурси для дітей

Конкурси для самих маленьких не повинні бути дуже складними і тривалими. Малюки не можуть довго зосереджуватися на чомусь одному. Ідеально, якщо це будуть рухливі ігри, де беруть участь відразу все.

Ліплення сніговика всією сім'єю створить Новорічну атмосферу

Класичний варіант – стільчики навколо ялинки. Діти водять хоровод, і раптом музика припиняється. Потрібно як можна швидше зайняти своє сидіння. Одного стільця не дістанеться. Але цей малюк повинен отримати заохочувальний приз.

Якщо погода дозволить, йдіть на вулицю і ліпити сніговиків. Поділіть дітей на дві команди. Переможе та, у якій сніговик вийде швидше, або вище, або красивіше. А ще краще оголосити, що перемогла дружба!

Можна розбити дітей на пари. У кожній парі один буде новорічною ялинкою. Такому маляті потрібно причепити на одяг 5-7 прищіпок – «ялинкових іграшок». Другий член команди повинен з зав’язаними очима якомога швидше зняти їх з партнера.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: