Травневі свята, перший виїзд на пікнік і по-справжньому весняне сонечко багатьом нагадують про те, що не за горами річний переїзд на дачу.

Дача заслуговує не менше уваги, що міська квартира

Однак, переживши зимовий період, ваша резиденція може потребувати деяких весняних оновленнях.

Про що варто пам’ятати, готуючи дачу до літа

1. Огляд дачі після зими необхідно почати з головного – перевірки стану труб, даху, підлоги, прочищення водостоку, перевірки стану газового котла.

2. Варто приділити увагу і вигляду будинку зсередини, особливо якщо він дерев’яний – перевірити стан перекриттів, функціональність і якість дверей і вікон. За літній період важливо якомога ретельніше просушити будинок, щоб з настанням холодів в ньому не залишилося вологи, яка може серйозно нашкодити йому взимку.

Оформити інтер'єр дачі можна досить оригінально

3. Перевіряємо речі. Дача – це ще і прекрасна можливість дати друге життя речей, яких вже немає місця в міському житлі. Однак взимку для їх зберігання складаються не самі балогоприятные умови: морози, висока вологість, цвіль і гризуни здатні зіпсувати. У квітні-травні саме час перевірити їх стан, по можливості просушити і акуратно скласти в шафи, стелажі та полиці.

4. Продумуємо оформлення. Багато господинь до літа оновлюють інтер’єр, прикрашаючи дачу милими речами. Можливо, вам ця ідея теж доведеться до душі.

Готуємо дачу до літа. Як позбутися від цвілі Наостанок редакція bestfacts.com.ua рекомендує вам також ознайомитися зі статтею про те, як виростити цибулю і огірки без особливих клопотів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: