Ідея переїзду в європейські країни цікавить безліч людей. Особливо популярною у росіян останнім часом стала Німеччина. Потрапити туди непросто, але можливо. Між тим, імміграція – вкрай серйозне і відповідальне рішення, його варто приймати після консультації з компетентним юристом або фахівцем компанії, що надає послуги з переїзду і влаштування за кордоном.

Що таке ПМЖ?

Під час закордонних поїздок перед жителями Росії і країн СНД виникає ряд питань, які до від’їзду їх абсолютно не хвилювали. У випадку, коли людина їде за кордон з метою працевлаштування, то перед ним постає природне запитання: що ж таке «ПМП»?

Переїзд в Німеччину на ПМЖ – досить непростий процес, але результат того вартий

ПМП – постійне проживання в якій-небудь країні. Росіянин, який оформив ПМП, отримує такі ж соціальні гарантії і податкові пільги, як і всі інші громадяни країни. Він може перетинати її межі в будь-якому напрямку, отримувати споживчі і цільові кредити, купувати житло по іпотеці. Єдине обмеження – він позбавлений права голосувати і бути обраним на виборну державну посаду. Крім того, він не зможе служити в армії і поліції.

Як отримати ПМЖ в Німеччині?

Після вступу Німеччини до Євросоюзу в імміграційне законодавство були внесені поправки, і з 2001 року, для отримання німецького громадянства, досить прожити на території Німеччини вісім років. Як же це зробити?

Шлюб. Найбільш простий спосіб отримати ПМЖ – вступити у шлюб з громадянином Німеччини.

Навчання. Реальна можливість пожити деякий час у Німеччині – поїхати туди на навчання. Причому зовсім необов’язково починати там вчитися – можна поступити в аспірантуру. В статусі студента, на жаль, не можна отримати ПМЖ, але ці роки зараховуються у строк перебування на території країни, щоправда, лише в разі подальшого працевлаштування.

Бізнес. Ще один привід для проживання – відкриття власної справи. Але такий шлях підійде тільки тим, у кого є 400-500 тисяч євро. Є така сума? Тоді оформляємо ВНП в Німеччині за 60 днів (це реально), і вкладаємо гроші в чиє-то справа або відкриваємо свій бізнес.

Подвійне громадянство в Німеччині

Кожен прибулий в Німеччину на ПМЖ за замовчуванням залишається громадянином Росії. Після прийняття громадянства Німеччини у нього залишається і російське.

Рівень життя в Німеччині є одним з найвищих у світі

У Росії дозволено подвійне громадянство, а ось в Німеччині – ні. Тобто якщо громадянин РФ прийняв громадянство ФРН – все нормально. А якщо ви, будучи громадянином Німеччини, приймете громадянство якоїсь іншої країни, або ж, вийшовши з російського, знову приймете його, ви автоматично відразу ж втрачаєте німецьке. Якщо хочете залишити російське громадянство, ви зобов’язані протягом року після прибуття в Німеччину стати на облік у генеральному консульстві Росії.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що якість життя в Німеччині незрівнянно з можливим на пострадянському просторі. Тому, якщо є шанс переїхати на ПМЖ в цю країну – краще скористатися ним.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: