Спробувавши чеське пиво хоча б раз, можна зрозуміти, чому його вважають божественним напоєм.

Чехія здавна славилася своїми пивними традиціями, що йдуть корінням в Середні віки.

Чеське пиво користується популярністю далеко за межами цієї країни

Спочатку пиво варили тільки ченці, згодом цим почали займатися лицарі і шляхтичі. Через кілька століть за виготовлення пінного напою взялися міщани. До 14 століття на території Чехії утворилося чимало пивоварень. Для того, щоб знизити конкуренцію, навіть довелося втрутитися монарху. Указом короля пивоварні було заборонено розміщувати на відстані однієї милі один від одного.

Особливості чеського пива

Для туристів чеське пиво — це одна з причин, по якій вони знову і знову приїжджають в цю країну. Цей хмільний напій приваблює туристів не менше, ніж краси і визначні пам’ятки країни.

Різноманіття сортів пива дозволяє знайти свій смак для кожного

Багато цінителі схильні вважати, що причина популярності чеського пінного напою полягає у відмінній якості хмелю, який, до речі, навіть експортують у багато німецькі пивоварні. Вода ж для цього чудо-напою береться з артезіанських свердловин. У магазинах і пабах можна знайти як міцне пиво, так і безалкогольне. Незмінним буде чудовий смак і аромат, який забезпечується завдяки особливій технології, секрет яких відомий місцевим пивоварам.

Тест на якість чеського пива

Якість пива можна визначити простим способом: для цього знадобиться маленька монетка та гуртка тільки що налитого пива, з яким після експерименту краще розпрощатися. Монетку кладуть на піну. Якщо вона тоне не відразу — пиво є якісним.

Вибираємо пиво — Все буде добре

Які сорти чеського пива найпопулярніші?

Найвідоміші сорти чеського пива — «Велкопоповицький Козел», «Пльзеньський Праздрой», «Старопрамен», «Будеевицкий Будвар», «Крушовіце».

У будь-якому чеському пабі до пива запропонують закуску

Редакція bestfacts.com.ua бажає вам оцінити по достоїнству чудовий смаку пінного напою і нагадує, що якщо ви зібралися в Чехії, не варто пити пиво в пляшці — розлив воно смачніше. Ми також рекомендуємо вам дізнатися яке пиво є найдорожчим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: