Необхідність перевезти вантаж з-за кордону може виникнути у тих, хто здійснює закупівлі за кордоном. Зараз це не становить праці, між країнами розвинуті торгові відносини, тому перевезення контролюються законодавством. Звичайно, виникнення складнощів буде звичайним явищем. У цій статті ми розглянемо, яким чином здійснюється доставка, і як її здійснити з найменшими витратами і проблемами.

Як доставити вантаж з-за кордону?

Доставити вантаж з-за кордону допоможуть транспортні компанії, які пропонують свій спектр послуг на даному ринку залежно від Ваших уподобань.

Доставка може бути різною і залежати від країни призначення, обсягу перевезення та здатності клієнта платити за рахунками. Як правило, чим менше термін доставки, тим вона стоїть дорожче. Але для кожного роду товарів подходет не кожна доставка.

Які способи доставки є?

Морський транспорт та авіаперевезення переважні в даному випадку при перевезенні в країну, відокремленої від Росії водним простором. При морської доставки вантаж упаковується в морський контейнер. Такий спосіб вважається досить дешевим, однак контейнери часто знаходиться в дорозі про двох місяців. Крім того, транспортування вантажу від порту, куди приходить транспорт, до подальшого пункту призначення лягає на плечі клієнта.

Перевезення вантажів морем - досить надійний спосіб доставки

Що стосується авіаперевезень, то це вважається найшвидшим способом. За три дні можна зустрічати свій вантаж на місці проживання. Недоліками такого виду транспортування є висока вартість, митний огляд, а в деяких випадках доставка до місця призначення проводиться самостійно. Таким методом притаманне відправка невеликого вантажу.

Ще одним способом доставки є залізничний транспорт. Цей метод хороший для тих країн, якщо є залізничне сполучення з Росією. Однак, залізничний транспорт є не самим дешевим задоволенням, обов’язковий митний огляд. Але вартість перевезення не залежить від обсягу вантажу (вважаються тільки контейнери).

Який спосіб найпопулярніший?

І все-таки самим популярним методом перевезень вважаються автомобільні, якщо говорити про внутрішньоконтинентальної доставці. Це більш надійний і менш витратний вид транспортування товару, а доставка здійснюється прямо до дверей. Але варто вказати і один важливий недолік: цілісність і схоронність речей ніхто не гарантує, часто при пошкодженні транспортна компанія посилається на митників. Строки доставки можуть затягнутися.

Доставка контейнера з Китаю може здійснитися за допомогою даного виду перевезення. Якщо Ви все-таки хочете прискорити процес, то не відправляйте вантаж у складі збірних вантажів. В такому випадку контейнер дійде швидше і за адекватними цінами.

На думку редакції дуже важливо вибрати вірно транспортну компанію для безпеки вантажу і Вашого спокою. Краще всього довіритися рекомендаціями знайомих, які давно співпрацюють з такими.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: