Часто перед кожним з нас виникає проблема переведення грошей в інше місто. В наш час вирішення таких питань не займає багато часу.

Сьогодні існують різні способи виконання даної операції, кожний з яких має свої позитивні і негативні сторони, тому кожна людина може підібрати для себе найбільш зручний і відповідний варіант переказу грошей. Спробуємо розібратися, який же спосіб перекладу найбільш оптимальний?

Системи грошових переказів

Для початку з’ясуємо, які ж варіанти грошових переказів існують взагалі. Це може бути поштовий або телеграфний переказ, який, на жаль, «з’їдає» комісію в розмірі 8-20% від суми, що відправляється в інше місто. Переказ визначеної суми по Росії займе близько 2 днів, це теж не завжди зручно, також для здійснення операції необхідно вказати дані паспорта особи, що одержує валюту. На пошті введені суворі обмеження суми переказу, а це теж не завжди зручно. З-за таких тонкощів поштові перекази все менше користуються попитом у населення.

Переказ грошей в інше місто

Існують також банківські перекази, комісія яких значно менше поштового і складає всього лише 1-4% від суми. Але і цей спосіб не зовсім зручний, так як процес надходження грошей на рахунок одержувача може зайняти до двох тижнів.

Існують також системи миттєвого переказу грошей, одна з таких систем Western Union вже 10 років твердо займає лідируючі позиції на ринку переказів. Один з істотних плюсів даної компанії — це відсутність будь-якої комісії за переклад.

Системи переказів Росії

Всі вище перераховані способи активно використовуються в Росії. Але більшою популярністю у людей користується система переказів Western Union, так як гроші до потрібного місця доходять протягом 10-15 хвилин. Послуги цієї компанії надають практично всі банки Росії, тому можна легко здійснити переказ коштів в потрібне місце за короткий проміжок часу.

На території Росії так само надає послуги по переказу грошових коштів компанія «Unistream», яка створена під контролем ЦБ РФ. У «Юністрім» можна зробити як адресні, так і безадресні перекази. Так само в офісах компанії можна отримати перекази «Moneyman», достатньо просто заповнити заявку на сайті компанії, і після схвалення гроші надійдуть протягом 10 хвилин.

Платіжні системи доступні кожному

Варто згадати про систему грошових переказів «CONTACT», в якій комісія за переказ знаходиться в діапазоні від 0,5 до 3%. Якщо мова йде про великі суми, то вона знижується до 1%. За допомогою системи можна отримати або погасити минизайм в багатьох містах Росії.

З 2003 року розпочала свою роботу платіжна система «Золота Корона», яка залучає своїх клієнтів низькими тарифами на переказ коштів — від 0,5%. Кошти швидко надходять рахунок одержувача, їх можна надіслати в багатьох банках та торгових мережах.

Що потрібно, щоб перевести гроші?

Перш ніж вибрати систему переказів, зверніть увагу на розмір тарифів, термін відправки і доставки грошей і наявність офісу отримання в необхідній вам місті.

Для здійснення операції необхідно надати паспорт, довідку про легальне походження грошей та заповнену заяву, в якій зазначається мета переказу та контрольний питання. Для безпеки працівник банку уточнить ПІБ та телефон одержувача.

Оформлення документів і заявки для відправлення грошей не займе у Вас багато часу. Але при таких зручних умовах відправки грошей все ж існують деякі обмеження: наприклад, не можна відправити більше 2000$ в день, також не можна здійснювати переклад з метою підприємницької діяльності. Також відмова гарантований у тих випадках, коли гроші переводяться для покупки нерухомості.

На думку редакції bestfacts.com.ua часто платіжна система є доступним і швидким способом переказу грошей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: