Зазвичай, отримуючи повідомлення на одержання посилки, або, відстежуючи трекінг-номер, Ви йдете в поштове відділення (маючи при собі паспорт), відстоюєте величезну чергу, ставите підпис і отримуєте заповітний приз.

Здавалося б, таке просте питання, але і він може привести в тупик або привести до яких-небудь проблем.

Що таке трекінг?

Відстеження поштових напрямів тепер не є якоюсь утопією. На сьогоднішній день це не становить праці. Це і називається трекінгом. Унікальний код або трекінг-номер присвоюється кожній посилці, це і дозволяє стежити за переміщенням поштового відправлення. Дізнатися місце знаходження Вашої посилки можна через спеціальні сайти, маючи поштові ідентифікатори (російський, якщо одержувач і відправник знаходиться в РФ, або міжнародні).

Чому Пошта Росії погано працює? – питання не простіше, ніж «Що робити?»

Як отримують посилки на пошті Росії?

Рідкісний випадок, коли Пошта Росії працює справно, тому, щоб уникнути всяких казусів і отримати посилку, потрібно бути дуже уважним. Ось деякі поради:

  1. не розписуйтеся при заповненні поштового повідомлення до того моменту, коли Ви переконаєтеся в цілості й схоронності Вашого товару;
  2. поштовий працівник повинен зважити посилку при Вас і показати його реальна вага, причому він повинен збігатися з тією цифрою, яка вказана у повідомленні;
  3. Ви вправі зовні оглянути посилку і переконатися в її цілісності без підпису;
  4. якщо є розбіжності у вазі або порушення цілісності, то необхідно розмовляти зі старшим зміни і відкривати посилку при його присутності. Якщо існують які-небудь ушкодження, то складається акт для відшкодування шкоди.

Перевезення вантажів по Росії – непростий, але прибутковий бізнес

Доставка товарів з Китаю та інших країн так само може здійснюватись Поштою Росії. Ви повинні ретельно оглянути посилку на місці, тому що після підписання повідомлення, в якому прописано, що Ви претензій не маєте, пред’являти про будь-яку завдану шкоду Ви не маєте права.

Як доставити вантаж з Китаю?

Доставка товару з Китаю вимагає перевіреного постачальника для зменшення кількості браку. Зараз існують багато логістичних компаній, які пропонують різні умови перевезення і ціни. Одна з успішних і швидко – «Логіст Карго» надає можливість постачати вантажі з Китаю і Кореї. Компанія пропонує найбільш вигідні умови перевезень. Розрахувати вартість доставки вантажу можна самостійно в онлайн-режимі на сайті компанії.

На думку редакції bestfacts.com.ua російські поштові послуги в більшості випадків залишають бажати кращого. Тому при можливості краще користуватися послугами комерційних компаній.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: