Сьогодні все більше молодих людей прагнуть отримати якісну освіту в Чехії. У цій країні не тільки приголомшливий освітній рівень, але й найбагатша культура. До того ж шенгенська віза відкриє величезні можливості для подорожування по Євросоюзу.

Чеське вища освіта: особливості

Чеське освіта вибирають тому, що навчання тут по-справжньому складна і вбрана. Ніякої халяви не буде, а програма вибудовується з кожним студентом індивідуально. До Чехії їдуть саме за знаннями, а не просто за скоринкою. Бакалаврат займе 3-4 роки, а магістратура 2-3 роки.

Мовні курси в Чехії

Літні мовні курси або курси в будь-який інший зручний час року при великому університеті або освітньому центрі, допоможуть не тільки вивчити мову, але й глибоко вникнути в побут країни, щоб прийняти остаточне рішення про навчання і життя в Чехії. На сьогоднішній день чехи пропонують величезний вибір курсів різного рівня і іноді з включенням розважальних заходів.

Карлів університет у Празі – найстаріший вуз Центральної Європи

Більш того, отримати безкоштовну вищу освіту в Чехії можна тільки при знанні мови. Російськомовний студент може вивчити чеську за рік-півтора.

Нострифікація атестата або диплома в Чехії

Процедура нострифікації – це визнання дійсним на території Чеської Республіки документа про освіту. Для того, щоб зробити атестат дійсним в Чехії, треба зробити нотаріальну копію атестата та освітньої програми, перевести їх на чеська у атестованого перекладача, крім того, треба проставити апостиль на документах у міністерстві освіти своєї країни. Апостиль – це підтвердження того, що Ваші документи реально існують і легально видані. До цього пакету документів потрібно додати копію закордонного паспорта. Відділ освіти за місцем проживання в Чехії нострифицирует документ тільки в тому разі, якщо програма за обсягом і цінністю збігається з чеської. Якщо навчання істотно відрізнялося, будуть призначені додаткові іспити.

Що стосується диплома, то його можна нострифікувати прямо в Чеському Вузі. Для цього потрібно надати оригінал або завірені копії диплома та витягу із залікової відомості до нього. Також потрібно написати заяву, подати копію закордонного паспорта та довідку з місця проживання. Для деяких країн на всіх документах потрібен ще й апостиль.

Нострификация документов об образовании в Чехии не очень сложна, но могут понадобится дополнительные экзамены Освітній центр «GoStudy», на сайті якого Ви зможете прочитати повний опис системи освіти Чехії та вивчити пакети послуг, що пропонуються компанією, багато років надає підтримку при вступі в чеські Вузи і влаштуванні на роботу. Звернувшись в «GoStudy» Ви будете позбавлені від паперової тяганини і пов’язаної з нею головного болю.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує серйозно задуматися про отримання вищої освіти в Чехії, щоб гарантувати своє подальше працевлаштування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: