Тим, хто збирається переїжджати у Великобританію, дуже важливо дізнатися, як влаштована освітня система цієї країни. Варто відзначити, що краще готуватися до радикальних змін: схеми освіти в Росії і Великобританії не мають практично нічого спільного.

Дошкільна освіта у Великобританії

Дошкільна освіта у Великобританії, як правило, приймає форму так званих NurserySchool (ясельних груп). Серйозним освітою цю стадію виховання не назвеш – вихователі в цих групах влаштовують ігри, що розвивають моторику дитини, співають пісеньки, сприяючи тим самим розвитку пам’яті. Потрібно бути готовим до того, що доведеться заплатити: дошкільні заклади у Великобританії майже всі приватні.

Середня освіта у Великобританії

До середньої освіти у Великобританії прийнято відносити так звані secondaryschool(середня школа) і tutorialcollege(коледж). Середня освіта школярі Британії отримують у віці від 11 до 16 років, після чого перед ними постає вибір – продовжити навчання в коледжі або вступити на програму підготовки до вступу у ВНЗ.

Освіта в Англії високо цінується

Також випускник може нікуди не вступати і припинити навчання, задовольняючись сертифікатом про середню освіту. Підготовка до вступу у ВНЗ називається A-Level, триває два роки і саме з неї, як правило, починають своє закордонне освіта іноземні студенти.

Вища освіта у Великобританії

Головний плюс британської освітньої системи – гнучкість. У Великобританії немає такої суворої прив’язки до віку, як у Росії: вчитися можна і в старості. Крім того, цикл навчання у Вузі набагато коротше: всього 3 роки бакалаврату і 1 рік магістратури, тому від студентів вимагається неабиякі навички самостійної роботи. При цьому для того, щоб поступити, необов’язково особисто приїжджати на співбесіду – пройти його можна в Skype, а результати іспитів (наприклад, IELTSили A-Levels) вислати по електронній пошті.

Редакція bestfacts.com.ua радить: при бажанні отримати освіту у Великобританії не варто брати на себе всі клопоти з організації, адже більшість моментів, які можуть бути незрозумілі через відмінності культур. Краще доручити організацію одному з офіційних представників британських шкіл в Росії, які нададуть актуальну інформацію про навчання за кордоном і допоможуть з оформленням документів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: