Багато людей в житті стикаються з ситуацією, коли терміново потрібні гроші, а до зарплати ще далеко. І що робити в цій ситуації?

Єдина можливість — отримати гроші в ломбарді, здавши туди якусь цінну річ. Але що саме туди можна понести?

Ломбарди - швидкий спосіб отримати гроші

Що здають в ломбард?

Перевагою будь-якого ломбарду є те, що там можна отримати гроші практично відразу. І при цьому не треба збирати ніяких документів: довідок, договором і т. д. Але які речі вигідно здавати в таке фінансово-кредитна установа?

Найбільшим попитом у ломбардах користуються коштовності: ювелірні прикраси, старовинні і цінні монети. Причому можна здавати вироби із золота, срібла; з дорогоцінним камінням і без них. Здати можна цифрову та побутову техніку, але за неї не дають занадто багато грошей. Адже техніка швидко застаріває. Попитом користуються хутра, годинник; можна здати навіть свій автомобіль або інші матеріальні цінності. Інший спосіб швидко отримати гроші — взяти мікрозайм.

Як закласти речі в ломбард?

Принцип роботи ломбарду дуже простий: він приймає на зберігання певну матеріальну річ. За це клієнт відразу ж отримує гроші. Через домовлений час клієнт приходить в ломбард і забирає залишену річ, але потрібно віддати не лише ті гроші, які були отримані, але й відсотки.

Оцінювач ломбарду назве вам суму, яку ви зможете отримати

Необхідно враховувати, що закладати речі в ломбард надовго невигідно, так як чим довше вони там перебуватимуть, тим більший відсоток доведеться повертати. І ще один важливий момент: якщо до кінця обумовленого терміну клієнт не повертається за своєю річчю, то ломбард має право її продати. І продавати він має право її за будь-яку суму. Для того щоб закласти речі в ломбард, не потрібно надавати жодних документів, крім свого паспорта.

Як викупити речі з ломбарду?

У кожному ломбарді є свої правила здачі та подальшого викупу заставленої речі. Але зазвичай здаються речі на місяць, тому і виплати відсотків має відбуватися щомісяця. Після закінчення місяця клієнт повертає отримані від ломбарду гроші з відсотками. Якщо у нього не виходить повернути гроші, то він може продовжити договір застави. Але йому обов’язково через місяць треба прийти в ломбард і виплатити відсотки, тоді річ там буде зберігатися ще місяць.

Деякі ломбарди приймають побутову техніку

В договорі може бути вказано термін зберігання не 30 днів, а тільки 7. Так що треба уважно знайомитися з договором. Викупити назад свою річ можна не через місяць, а в будь-який час, сплативши при цьому запорука і відсотки. Відсотки збільшуються з кожним днем, тому невигідно закладати коштовності, годинники або машину на півроку. Повертати гроші можна і частинами, і при цьому буде складатися новий договір.

Переваги та недоліки роботи з ломбардами

Саме основна перевага будь-якого ломбарду — це швидкість складання договору і видача грошей Оцінювач подивиться принесену річ, оцінить її і буде озвучена сума, яку зможе отримати клієнт. Під час цієї операції фігурує тільки один документ — паспорт клієнта і відповідно сам договір. Більше ніяких документів не потрібно, що також є одним з переваг.

Ломбард зажадає від вас мінімум документів

Основний недолік роботи з ломбардом — це занадто високий відсоток, який доведеться заплатити клієнту при викупі речі назад. І сума відсотка буде особливо відчутною, якщо річ пробуде в ломбарді довго.

Ломбард. Уральські пельмені

Як відкрити ломбард?

Відкрити ломбард не так то й просто. І основна причина цього — дуже велика конкуренція в цій сфері. Багато залежить і від того, який саме ломбард буде відкриватися. В залежності від обраного напрямку, буде потрібно різний набір документів.

В кожному регіоні країни існують свої правові аспекти, які регламентують роботу ломбардів. Наприклад, потрібно буде отримати спеціальний дозвіл на те, щоб мати можливість торгувати ювелірними прикраси і дорогоцінними виробами. Також треба отримати дозвіл на видачу кредитів, зареєструвати ТОВ і стати на облік у податкову інспекцію. Також потрібно буде знайти приміщення і підібрати персонал.

Успішний бізнес. Поради засновника Ломбард 38 в Редакції bestfacts.com.ua сподівається, що наша стаття допомогла вам розібратися в перевагах і недоліках ломбарду. Якщо вам потрібна пристойна сума грошей, рекомендуємо вам прочитати статтю про те, як взяти споживчий кредит.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: