Кожна людина може потрапити в ситуацію, при якій йому необхідно у найкоротші строки знайти потрібну суму грошей. Отримати необхідні гроші можна при зверненні в ломбард, оформленні споживчого кредиту, або кредиту під заставу автомобіля.

Будь кредит потрібно буде віддати

Послуги ломбарду

Ломбард є самим простим і зручним способом позики необхідних грошових коштів в найкоротші терміни. Для отримання позики немає необхідності оформлення безлічі документів та надання відомостей про своєї платоспроможності. Будь-який громадянин у віці 18 років може звернутися в ломбард з паспортом і закладається річчю.

У ломбарді можна отримати гроші під заставу майна

Ломбарди, як правило, оформлюють короткострокові кредити на невеликі суми. Строк зазвичай становить 1-30 днів. Розмір наданого кредиту залежить від вартості і виду принесеної речі. Якщо закладається техніка, яка гарантовано застаріє і втратить у ціні, то працівник ломбарду запропонує за неї не більше 50% від реальної вартості. Якщо закладається ювелірну прикрасу, то можна отримати 70-80% від їх ціни. Процентна ставка зазвичай становить 72-240% в рік.

Як отримати кредит швидко і без проблем? Каже ЕКСПЕРТ

Споживчий кредит

Споживчий кредит оформляється в банку з метою здійснення купівлі, оплати послуг, або вирішення інших повсякденних потреб. Розмір кредиту залежить від суми, строку, типу валюти, кредитної історії позичальника, переліку документів і т. д. Мінімальна ставка по кредиту надається клієнтам з позитивною кредитною історією, повним пакетом документів та високим рівнем доходу. Також ряд привілеїв отримують власники банківських карт, призначених для нарахування зарплати.

Перш ніж взяти гроші, варто зважити всі за і проти

Оформлення споживчих кредитів не займає багато часу і може бути здійснено не тільки у відділенні банку, але і, наприклад, в магазині, в якому продається необхідний товар.

Взяти кредит під заставу авто

Кредит під заставу автомобіля дає можливість отримання позики в межах вартості транспортного засобу. Такі кредити оформляються досить швидко і не потребують надання великої кількості документів. Для того, щоб не залишати машину в розпорядженні банку або кредитної організації, можна отримати кредит під заставу ПТС. Кредитору надається ПТС і запасний ключ від машини. Складність такого кредиту полягає в необхідності одержання звіту за результатами проведеної експертної оцінки.

Швидко-гроші. Уральські пельмені На думку редакції bestfacts.com.ua кожен з перерахованих способів отримання кредиту має свої переваги і недоліки, які потрібно враховувати при ухваленні рішення. Ми також рекомендуємо вам познайомитися з матеріалами про микрозайме.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: