Розтанув сніг, а разом з ним і відчуття нескінченності навчального року. Скоро випускний. Пора вибирати сукні та костюми, придумувати зачіски і макіяж і мріяти про доросле життя.

Кращі уми школи взялися за складання сценарію урочистості, а батьків хвилює питання: «Де і як найкраще провести цей незабутній день?» Останній день з низки років, наповнених навчальним працею, любов’ю однокласників і вчителів, пригодами і мріями. Випускний вечір – це єдине свято, що неможливо пережити двічі, навіть якщо ти закінчив 9 класів, а попереду – старша школа.

Випускний вечір для 9 класу

Відмітна особливість свята – денний час його проведення. За великим рахунком – це свято, на якому підводиться підсумок 9 років навчання, а не момент розставання зі школою. Він повинен бути пронизаний радістю перемоги, вдало складених іспитів і отримання першого документа, що відкриває сходинку в доросле життя.

Випускний починається з урочистої частини

Урочистість моменту бажано розбавити сюжетною лінією. Наприклад, підкреслити здобутки кожного учня, звівши його на Зірковий Олімп. Нагороди розділимо за номінаціями : «Гордість школи», «Талант школи», «Кращий спортсмен», «Золоті руки», «Майбутній академік».

Бажано, що б пам’ятні медалі вручали учням кращі вчителі школи, під керівництвом яких ними були досягнуті високі результати на олімпіадах, конкурсах і змаганнях.

Гра прикрасить свято. Несподівані повороти сюжетної лінії здатні побороти нудьгу читання наказів. 9 клас може загубитися перед початком свята, його доведеться шукати з допомогою відомих детективів. Директор школи «відмовиться» видавати свідоцтва, пред’явивши жартівливий перелік порушень дисципліни за 9 років. З несподіваним подарунком виступлять батьки, тряхнувшие старовиною і підготували танок «Яблучко», в таємниці від старших чад.

Головне, що б свято було просякнутий почуттям любові до школи, однокласникам, вдячність вчителям і батькам. Що б при складному виборі: училище або школа, важко було зробити вибір не в її користь.

Випускний вечір для 11 класу

Ось це – справжній випускний. Назавжди. Він не має права бути нудною констатацією факту закінчення випускних іспитів. Вибух емоцій зобов’язаний закружляти в останньому вальсі або перетворитися в урочистий крок полонезу. Важливо подбати про якісні фото та відеозйомці. Бажано, що б фотограф заздалегідь почав працювати з класом, будучи присутнім на святах, уроки, екзамени та виїзних заходах. Створений фільм про школу та вчителів може стати канвою урочистості, перехідними вставками між його частинами.

Традиційно після вручення атестатів, а зробити це може не тільки директор школи, але і «високі гості, випускники вимовляють своє слово у відповідь у вигляді невеликого концерту. Але події можуть розвиватися по-іншому. Сьогодні – вони винуватці торжества, головні гості, отримують подарунки. Улюблені вчителі, технічки і завгосп будуть розігрувати сценки, підсміюватися в частушках і змагатися в танцювальних поєдинках.

Випускникам хочеться гарненько відзначити свій випуск

Варіантів багато. Можна підготувати свято самим, можна з допомогою запрошених фахівців. Але в будь-якому випадку важливе місце в підготовці потрібно відвести оформлення залу. Зробити це не складно за допомогою композицій із кульок або світлового дизайну. Не забудьте про яскравою фінальної точки. Салют або світлове шоу запам’ятаються назавжди.

Де провести випускний?

Для 9 класу у нас варіантів немає. Урочиста частина – в школі. Другу половину свята можна організувати за містом на базі відпочинку. Для класу досвідчених туристів підійде 2-3 денний похід. Прекрасна можливість для випускного – подорож на теплоході з аніматором. А може бути нескладний квест в старому місті?

11 клас. Тут більше можливостей. У Москві – нічна дискотека на Червоній площі, в Пітері – «Червоні вітрила» над Невою. Можна зняти нічний клуб, кафе або замовити тематичну програму в розважальному центрі. Дорого, але можливо – екскурсійний тур до Європи.

Головне, врахувати побажання основних учасників свята – випускників. Наша редакція bestfacts.com.ua бажає Вам, що б цей день був насичений яскравими щасливими враженнями!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: