Зробити свій будинок безпечним – одна з головних цілей людини. Прагнення обгородити своє житло від небажаних «гостей», а особливо у неспокійні часи спонукає кожного шукати способи захисту.

Сучасні системи безпеки найбільш дієві в комплексі, що включає різноманітні види контролю і сигналізації. Головною ланкою цього комплексу, безумовно, є система відеоспостереження, без якої ні один вид захисту власності не може працювати досить ефективно.

Як працює відеоспостереження?

Найпростіший вид системи спостереження складається монітора і відеокамери, завдання яких доставити до що знаходиться в будинку людини візуальну інформацію, отриману від віддаленого джерела. На головний елемент системи відеореєстратор надходять дані відеокамер і далі ці дані потрапляють на екран монітора. Навіть один вид відеокамери може «охолодити запал» порушника спокою так, як всім відомо, що записи можуть у подальшому слугувати доказом злочину.

Як встановити відеоспостереження будинку?

Встановлення відеоспостереження в будинку має певні нюанси. Власники квартир, як правило, обмежуються наявністю відеодомофона, що показує зображення з сходової площадки. Для приватного будинку цей варіант недостатньо ефективний так, як вимагається контроль не над вузьким простором, а за всім будинком, парканом і прилеглою ділянкою.

Відеоспостереження - і ваш будинок під захистом

У цьому випадку кількість камер збільшується в залежності від величини периметра, на якому вони встановлюються. Крім камер в комплексі присутні додаткові елементи безпеки у вигляді датчиків руху, сигнальних звукових і світлових систем. Запис включається після спрацьовування одного з датчиків.

Як переглядати відеоспостереження через інтернет?

Сучасні технології, застосовані в розробці IP-відеоспостереження, дозволяють перегляд зображень через інтернет. У такому варіанті в системі з’являються додаткові функції, і монітор видає більш якісне зображення. Відеозображення, оброблене процесором, відправляється по мережевому кабелю від камери через IP-протокол. Це дає можливість перегляду зображень навіть за допомогою смартфона або будь-якого іншого мобільного пристрою. Така система дозволяє отримувати окрім зображення і звук. У разі відсутності мережевого кабелю можна застосувати систему Wi-Fi. Незважаючи на складну начинку IP-систем, купівля і монтаж відеоспостереження вартість має досить невисокий.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що як би не відрізнялися системи безпеки, найбільш ефективною, безумовно, є IP-відеоспостереження. Цей варіант досить популярний у батьків, які мають маленьких дітей, за якими можна завжди доглянути за допомогою навіть смартфона.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: