Охорона об’єктів різного призначення, як і раніше, займає важливе місце в житті суспільства. Кожна людина хоче бути впевненим у тому, що його майну, життю і здоров’ю нічого не загрожує. Для підприємств, офісів, фірм охорона значима в тому аспекті, що часто на їх території є багато цінних документів, фінансових коштів, матеріальних ресурсів. Щоб дати злодіям відсіч у разі нападу і вберегти свою власність, потрібно заздалегідь подбати про надійну охорону.

Як забезпечити безпеку на об’єктах?

Найбільш продуктивними варіантами по захисту будь-якого об’єкта, будь то будинок, офіс, промислове підприємство або склади, вважаються охорона за допомогою людей і з допомогою техніки. Який з цих двох головних способів вибрати, кожен вирішує для себе сам, адже у них є як переваги, так і недоліки.

Постова охорона передбачає найм господарем спеціальних співробітників, які будуть стежити за безпекою об’єкта. Знайти таких працівників не складе особливої праці: існують агентства, які надають послуги в цій сфері. Крім того, можна просто знайти охочих в інтернеті або подати своє оголошення. Постова охорона працює за визначеним графіком і найчастіше така праця оплачується почасово, що буде вигідно господареві, якщо об’єкт не потребує уваги цілодобово. Але є і декілька істотних недоліків такого способу охорони. Ніхто не відміняв людський фактор, тобто працівник може заснути, відійти, втратити пильність або й зовсім розгубитися. Але варто виключати і ймовірність змови злодіїв з охоронцем. Ще не завжди є можливість виділити окреме робоче місце для працівника, що заподіє додаткові незручності.

Охорона громадських місць - відповідальна справа

Другим, більш надійним варіантом вважається пультова охорона. Вона реалізується за допомогою датчиків і контрольної панелі, яка підключається до пульту централізованої охорони. Пульт розташований у охороняє компанії. Коли об’єкт роблять спробу залізти злодії, то подібні дії відразу відзначають датчики, які передають сигнал на контрольну панель, а потім на пульт. За пультом цілодобово чергує працівник, який моментально відправляє в потрібне місце групу реагування. Вона прибуває туди через 5-15 хвилин. Такий метод більш надійний і простий, адже людський фактор тут не має впливу, а встановити потрібні пристрої швидко і легко.

Охорона нежитлового об’єкта

Для охорони офісів, підприємств та інших нежитлових об’єктів підійде як постова, так і пультова охорона. Крім того, можна скористатися відеоспостереженням або охоронною сигналізацією. Відеоспостереження дає можливість стежити за тим, що відбувається і всередині, і зовні приміщення. Зазвичай камери розташовують біля вхідних дверей, ощадних сейфів та інших цінних речей.

Видеослежение є дуже ефективним

Охоронна сигналізація буде корисна там, де немає камер спостереження, або для дистанційної охорони. Суть способу полягає в реагуванні системи захисту на проникнення злодія гучним звуковим сигналом, що дозволяє уникнути втрати майна та організувати його затримання зловмисника.

Охорона будинку

При організації захисту будинку краще всього розмістити датчики по всьому периметру території. У випадку вторгнення сигнал тривоги може подаватися на централізований пульт, тобто спрацьовує група реагування. Крім того, можливий варіант передачі сигналу на вказаний телефон. Тут господар сам вирішує, реагувати по можливості самому, або зателефонувати сусідам. Ще оповіщення може йти на звуковий сповіщувач, який видає гучні тривожні сигнали, що переполошит всю округу.

Охорона об’єктів вимагає серйозного і обґрунтованого підходу до своєї реалізації. Вона повинна бути ефективною, але при цьому виправдовувати вкладені кошти. На думку редакції bestfacts.com.ua найбільш простим і надійним способом забезпечення безпеки можна вважати пультову охорону.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: