Переїзд, не важливо офісний або домашній, завжди викликає тільки стрес, і займає він зазвичай багато часу: все треба спочатку зібрати, передати, перевезти, а потім ще й розкласти на потрібні місця.

Особливості офісного переїзду

Більшість компаній користується орендованими приміщеннями для організації своєї діяльності, тому іноді доводиться змінювати місце розміщення офісу та перевозити меблі, техніку і документи. Деякі керівники намагаються скоротити витрати на переїзд, і намагаються виконати його власними силами, замовивши тільки вантажний автомобіль для перевезення.

При цьому силами співробітників компанії потрібно підготувати меблі та оргтехніку до перевезення, виконавши її упаковку для захисту від пошкодження. Потім необхідно здійснити завантаження в машину, вивантаження і розстановку в новому приміщенні.

Підготовка до переїзду офісу

В цьому є як позитивні моменти — в такі хвилини колектив може зблизитися, поспілкуватися не зовсім формальній обстановці. Але з іншого боку співробітники можуть бути просто не задоволені, що вони виконують зовсім не ту роботу, яку повинні виконувати свій робочий час. А якщо переїзд відбувається у вихідний день, то градус негативних емоцій може зашкалити.

І втрати при такій організації переїзду можуть виявитися значними. Некваліфіковані вантажники можуть пошкодити меблі та обладнання при транспортуванні. Не володіючи спеціальними пристосуваннями і досвідом роботи, а також професійним умінням перенесення тягарів, які беруть участь у навантаженні співробітники можуть завдати шкоди своєму здоров’ю. В результаті надалі знизиться продуктивність праці. При відсутності досвіду роботи навантаження може виконуватися досить довго. В результаті втрати робочого часу за рахунок переїзду виявляться значними.

Чи варто замовляти офісний переїзд?

Тому більш раціонально замовити послугу офісного переїзду спеціалізованої компанії. Таким чином можна звести до мінімуму втрати робочого часу і не нав’язувати власному персоналу невластиві йому функції, які він не зможе виконати продуктивно. Професійний сервіс зводить до мінімуму ймовірність пошкодження обладнання та меблів при транспортуванні. До того ж ціна якісного офісного переїзду цілком доступна і залежить від обсягу робіт.

Кваліфікований менеджер спеціалізованої транспортної компанії проводить оцінку вартості послуги переїзду і виконує планування робіт. При цьому визначається оптимальна кількість і вид транспортних засобів, необхідних для перевезення, чисельність бригади вантажників, необхідність спеціального устаткування, пристосувань, інструмента для розбирання меблів, а також потреба пакувальних матеріалів. З подробицями розрахунку вартості переїзду, виконується спеціалізованою компанією, можна ознайомитися на її сайті www.artmoving.ru, де також надано рекомендації щодо його організації. Консультація з підготовки до переїзду надається менеджером транспортної компанії безкоштовно.

Додатковою перевагою виконання переїзду спеціалізованою компанією є можливість ні на день не переривати діяльність фірми. Власними силами переезжающей компанії виконується лише упаковка співробітниками особистих речей і документації в архівних короба, їх маркування та складання переліку меблів, обладнання та архівів. Ці операції можуть бути проведені без відриву від основних обов’язків. Всі підготовчі роботи по упаковці техніки і підготовці меблів до транспортування будуть проведені фахівцями компанії-перевізника, а саме перевезення майна офісу можна провести у вихідний день.

Щоб оцінити вигоду послуг професіоналів по переїзду потрібно порівняти витрати і ризики при двох варіантах переїзду. У разі його організації власними силами підсумовуються втрати від упущеної вигоди за простою і витрати на оплату праці власного персоналу в день переїзду. До цих витрат, можливо, доведеться додати втрати з-за пошкодження меблів та оргтехніки. Вартість послуг професіоналів фіксована і визначається розрахунковим шляхом. До того ж гарантується збереження майна. У разі пошкодження, втрати будуть відшкодовані перевізником. Тому послуга професійного переїзду офісу вигідна компаніям.

Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що ви не будете часто переїжджати, адже як кажуть «Переїзд — гірше пожежі».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: