Кава-брейк є прекрасним способом організації нетривалого відпочинку під час серйозного заходу. Учасники ділового зборів отримують можливість перекусити і випити міцної кави, поспілкуватися на різні теми.

Організація кава-брейку

Кава-брейк – коротке захід, який є необхідною частиною тривалих семінарів, конференцій, нарад і переговорів. Як правило, він завжди включається в сценарій різних корпоративних заходів. Це ідеальна можливість організації харчування гостей на офіційних зібраннях.

Місцем проведення кава-брейку може стати частина конференц-зали, або спеціально виділена для цього заходу кімната. Формат заходу не передбачає розсаджування гостей за столом. Всі напої і закуски виставляються на фуршетному столі.

Скільки часу закласти на каву-брейк?

Кількість і тривалість перерв на каву залежить від тривалості заходу, на якому вони відбуваються. Як правило, достатньо трьох-чотирьох кава-брейків, які дадуть можливість всім учасникам заходу трохи відпочити і відновити свої сили. Перший кава-брейк організується безпосередньо під час зустрічі гостей на початку заходу, другий і третій є перервами в процесі заходу, а четвертий кава-брейк – заключний фуршет в кінці зібрання.

Під час перерви можна більш близько поспілкуватися з колегами

Тривалість однієї перерви може складати від 15 до 40 хвилин. Чим більше триває з часу ділова зустріч, тим більше кави-брейків вона має на увазі.

Що потрібно для кави брейку?

Для організації важливих і масштабних заходів багато фірм наймають спеціальні компанії, які займаються організацією кава-брейків. Ці компанії складають меню заходи з урахуванням усіх побажань клієнтів. Крім напоїв і закусок, компанії поставляють на місце проведення кава-брейку столи, стільці, паперові склянки, декор.

Основною складовою цієї перерви є міцну каву. Він повинен бути заготовлений у великих кількостях і представлений кількома сотами, щоб кожен гість заходу мав можливість обрати собі напій за смаком.

Крім кави, напоїв зазвичай присутні різні види чаю, соки, мінеральна вода. Спиртне на кава-брейках не подається.

Меню закусок може включати в себе здобні булочки, пиріжки, бутерброди, сандвічі, канапе, тости, десерти, фрукти, ковбаси, сири, червону рибу, горіхи, легкі салати.

На думку редакції bestfacts.com.ua грамотно організований кава-брейк є запорукою успішного заходу і залишає приємні спогади у всіх учасників події.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: