Організацію фуршету зазвичай довіряють професіоналам, які швидко оформлять місце проведення фуршету в потрібному стилі, привезуть закуски, алкоголь і простежать за тим, щоб свято пройшло без затримок. Але знаючи деякі нюанси урочистості в стилі фуршет, ви зможете організувати його самостійно.

Оформлення столу для фуршету

Насамперед, вам потрібно визначитися з місцем проведення фуршету. Це може бути орендований зал або майданчик на вулиці. Багато влаштовують фуршет в парку, прямо на зеленій зоні. Для захисту від дощу встановлюються спеціальні тенти. Для гостей обов’язково потрібно передбачити сидячі місця.

Стіл для фуршету повинен бути розташований так, щоб гостям було зручно брати закуски

Головний стіл для фуршету повинен бути високим і помітним. Якщо ви проводите фуршет в приміщенні, його потрібно ставити біля стіни. Звичайно стіл з закусками накривають довгою скатертиною, яка закриває ніжки. Поруч ставлять додатковий стіл, на якому стоїть чистий посуд. Головний стіл можна прикрасити за допомогою квітів і фруктів або елементами, відповідними до тематики свята. Намагайтеся організувати простір таким чином, щоб люди могли вільно проходити до закусок і напоїв.

Меню фуршету

На фуршеті подаються страви, які можна їсти без допомоги столових приладів. Тобто салати, стейки, риба підійдуть в якості фуршетного частування тільки в тому випадку, якщо подавати їх у вигляді окремих маленьких порцій. Найпоширенішими закусками на фуршеті є канапе, міні-бутерброди, тарталетки, нарізані овочі і фрукти. Для зручності подачі закусок використовують шпажки, щоб гість міг брати їх прямо з підноса до себе на тарілку. Гарячі страви також можуть подаватися на фуршетах, наприклад, міні-шашлики з м’яса або морепродуктів.

Напої для фуршету

Крім шампанського, яке подається вже розлите по келихах, традиційними напоями для фуршету є крюшон і сангрія. Ці напої подаються у великих мисках, поруч кладеться ополоник і ставляться стакани, щоб гості самі розливали собі потрібну кількість.

Напої є важливою частиною успішного фуршету

Якщо фуршет проводиться в холодну пору року, можна приготувати глінтвейн, подавати цей напій потрібно в металевому посуді на нагрівальної плитці, завдяки якій підтримується потрібна температура. Не забудьте про те, що крім алкогольних напоїв, гостям потрібно запропонувати чисту воду і соки.

Перевага фуршету в тому, що всі гості мають можливість вибрати страви і напої за душі і в будь-який час покинути торжество, не створюючи незручностей оточуючим. Як зазначає редакція bestfacts.com.ua відсутність застілля у формальному вигляді допомагає учасникам не переїсти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: