На сьогоднішній день існує велика кількість захоплюючих флеш-ігор, які знаходять шанувальників серед представників всіх віків. Найпопулярнішою грою можна заслужено назвати Майнкрафт.

Що ж таке Майнкрафт і що конкретно виділяє гру серед різноманіття захоплюючих онлайн-розваг? Суть полягає в неймовірні пригоди квадратноголовых чоловічків в «квадратних» світах. Гравець стає центром гри, він повинен створювати свій всесвіт і реалізовувати себе в її рамках.

Яка остання версія Майнкрафт?

Популярність гри спонукало розробників Mojang створювати все нові і нові версії. Зараз їх кількість перевищує кілька десятків. Перша, серверна версія гри вийшла в 2011 році і з тих пір творці не перестають радувати фанатів свіжими варіантами захоплюючих пригод і поліпшеними технічними характеристиками.

Гра дуже популярна Майнкрафт

Остання версія флеш-ігри Майнкрафт 1.8.3 вийшла 20 лютого 2015 року. Метою розробників стало виправлення бага, що турбувало багатьох користувачів. Справа в тому, що часто під час завантаження певного світу, гра несподівано завершувалася, що викликало масу незручностей.

Як оновити версію Майнкрафт?

Для того щоб отримати найновішу версію Майнкрафт, гру необхідно «оновити». За офіційною версією, це робиться автоматично, однак при наявності деяких помилок, програма може не завантажити новий модуль самостійно.

У такому разі слід виконати кілька нескладних дій. Необхідно відкрити запускається модуль і натиснути на кнопку «створити новий профіль». Після цього в опціях слід вибрати пункт «використовувати версію» і знайти розділ «використовувати нову версію». Гра оновиться.

Якщо потрібно оновити піратську версію, то алгоритм дій дещо змінюється. При запуску гри з’явиться табличка з написами, в числі яких буде «Force update» і «Enter Game». Спочатку ставимо галочку навпроти «Forceupdate», а потім натискаємо «Enter Game».

Що можна закачати в Майнкрафт?

Зробити гру ще більш захоплюючою допоможуть моди. Моди – це доповнення до офіційної версії, які в більшості випадків пишуться не розробниками, а фанатами.

Мод OptiFine допоможе позбутися від «гальм» і дрібних дефектів. Завдяки TooManyItems у гравця з’являється можливість керувати великою кількістю предметів в Майнкрафт.

На думку редакції bestfacts.com.ua любителям скачувати різні допоміжні програми не обійтися без Minecraft Forge, який допомагає уникнути «конфлікту» між різними модами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: