Дуже багато залежить від зовнішнього вигляду магазину. Він повинен бути майже таким же затишним і розташовує до себе, як і ваше житло. Головне – правильно оформити торгове місце і тим самим залучити великий потік покупців. В даний час навіть у внз навчають цьому мистецтву. Але це не складно, потрібно тільки розуміти основні моменти, які враховуються при оформленні простору торгового приміщення.

Які кольори привертають клієнтів?

Велике значення буде мати кольорове оформлення. Наприклад, жовтий найбільш вигідно використовувати при продажу електротехніки. Розглянемо інший найбільш популярний колір – червоний, колір рішучих людей. Він викликає точно такі ж почуття, перешкоджає виникненню сумнівів при покупці.

Цвета для витрины нужно подбирать так, чтобы они стимулировали клиентов совершать покупки или использовать услуги Вже давно помічено, що магазини в інтер’єрі яких є червоний, приносять нормальну прибуток, але головне — не перестаратися. Якщо цього кольору дуже багато, то він буде дратувати і викликати агресію, особливо у психічно нестабільних людей. А так як зараз таких людей чимало, то червоний принесе швидше шкоду, ніж великі продажі. Краще всього брати не червоний, а бордовий, він теж додає рішучості, але не викликає роздратування та інших негативних емоцій.

Дизайн та оформлення вітрини

Після вибору кольору можна приступити до оформлення вітрин. Найбільша увага приділяється середній зоні. Рекомендується позаду цієї зони обклеїти стіну фото шпалерами. Краще всього, якщо це будуть картини з рекламою товару, що продається, або на близьку до цієї тематику. Ні в якому разі не потрібно використовувати звичайні шпалери з пейзажами (тільки якщо це не товари для подорожей та активного відпочинку). Якщо фотоматеріалів, відповідних тематично, немає, то можна замовити їх, або ж взагалі не використовувати фото-рекламу.

В оформленні вітрин активно використовується й інший прийом – тривимірні панелі. Для їх створення використовуються форми для 3D панелей, а в деяких випадках – форми для бетону. Це означає, що задник вітрини виготовляється під замовлення. Такі елементи декору можуть бути самими різними, але не варто використовувати надмірно складні конструкції, адже це теж може відштовхнути від покупки.

Викладка товару на вітрині

Товар викладається в останню чергу. Тут дотримуються наступні правила: не можна перемішувати товари різного виду і його не повинно бути багато або навпаки мало. Додаткова гарна підсвітка – ще один великий плюс в дизайні. Разом з нею можна робити цілі тематичні композиції з товарів, так вітрина буде виглядати ще цікавіше.

Оригінальна композиція з товарів обов'язково приверне до себе увагу

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що красиво оформлена вітрина сприяє підвищенню продажів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: